100% hedvábný saténový šátek pro ženy s logem

100% hedvábný saténový šátek pro ženy s logem

Infinity Scarf Infinity Scarf Velikost: 26x68 "Běžné tkaniny: Hedvábí, Modal, Bavlna, Vlna, Polyester Způsob tisku: Digitální tisk nebo sítotisk. Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění) Kontakt USA získat přesnou nabídku Minimum ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

100% hedvábný saténový šátek pro ženy s logem


Velikost šálu : 90x90cm

Společné tkaniny   : Hedvábí, bavlna, polyester

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk.
Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk satin1


silk satin5hand rolled 1
Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875


S džínovou košili:


Hedvábné šátky a džínové tkaniny jsou perfektní. Například při nošení džínové bundy s odznakem a plnou srstí vypadáte velmi neformálně. Pokud jste v pohodě dívka, můžete snadno použít džínové a hedvábné šály k výrobě grunge. Nebo temperamentní charakter.


S větrovkou:


Hedvábné šátky jsou stále velmi dobré, když jsou spárovány s větrovkami, ať už jde o lehký a měkký větrovka, nebo tvrdý a pěkný styl.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů 100% hedvábného saténového šátku pro ženy s logem vyrobeným v Číně, Hangzhou, který poskytuje personalizované šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minima služba. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: 100% hedvábný saténový šátek pro ženy s dodavateli loga Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit