Umělec Design Klasický tisk Twill Silk Shawl Scarf

Umělec Design Klasický tisk Twill Silk Shawl Scarf

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Umělec Design Klasický tisk Twill Silk Shawl Scarf


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábné kepr
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku20 (1)

20 (2)

20 (4)

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875

Jak prát hedvábné šátky


1. Před mytím rukou rozpusťte čisticí prostředek úplně v teplé vodě při teplotě asi 20 stupňů Celsia.


2. Nejprve proveďte test vyblednutí vody. Naneste trochu vody na nenápadnou část okraje šálu a stiskněte ji bílým ručníkem. Pokud dojde ke změně zabarvení, nemyjte ji.


3. Po skládání rychle opláchněte. Hedvábný šátek úhledně složte a poté jej upevněte do vody pomocí ruční záhyby a protřepejte povrchovou nečistotu.


4. Ždímejte ve složeném stavu a po rozmetání znovu opláchněte. Poté vyměňte čistou teplou vodu a postup opakujte dvakrát.


5. Ošetřete změkčovačem. Chcete-li zabránit statické elektřině a zvýšit elasticitu,


6. Roztáhněte hedvábnou šálu a zabalte ji ručníkem. Srolovat se do válcového tvaru podél okrajů, aby zcela absorbovala vlhkost.


7. Po odstranění vlhkosti rozprostřete hedvábný šátek úplně, zavěste jej na závěs a umístěte jej na suché místo v místnosti bez slunečního záření.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů uměleckého designu klasického tištěného keprového hedvábného šálu vyrobeného v Číně v Hangzhou, který poskytuje přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: umělec design klasické tištěné keprové hedvábné šály dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like