Umělec Design Digitální tištěné hedvábné keprové šály

Umělec Design Digitální tištěné hedvábné keprové šály

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Umělec Design Digitální tištěné hedvábné keprové šály s ruční lemem


Čtvercová šála Velikost: 27x27 ”, 35x35 ″, 43x43”

Společné tkaniny   : 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna.

Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″ )

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk twill10 (2)hand rolled


10 (5)

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875


Pohled na ulici ukazuje, že lidé, kteří jsou dobří na ulicích a módní ikony, rádi svlékají košile se šátky. Obvykle chcete otevřít tlačítko pro hraní sexy, ale prázdný krk není tak dobře vypadající. V tuto chvíli je nejlepší svázat hedvábnou šálu se světlou barvou pevnou košili! I když je tlačítko zapnuto, můžete si také zvolit vázání hedvábného šálu a obohatit tak tvar!


Tričko je pohodlné a pohodlné, ale je příliš monotónní nosit obyčejné tričko nebo pletený svetr, takže hedvábný šátek vám pomůže dokončit tvar. Pokud máte styl s nízkými klíči, noste hedvábnou šálu podobnou barvě vašeho oblečení, aby se odrazila. Pokud chcete, aby byl váš styl barevnější, můžete si odvážně vybrat jasnou barvu!


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů uměleckého designu digitálně tištěného hedvábného keprového šálu vyrobeného v Číně v Hangzhou, který poskytuje personalizované šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: umělec design digitální tištěné hedvábí kepr šátek dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like