Autorizovaný saténový hedvábný čtvercový šátek pro velkoobchod

Autorizovaný saténový hedvábný čtvercový šátek pro velkoobchod

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Autorizovaný saténový hedvábný čtvercový šátek pro velkoobchod


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábný satén
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk satin 1


silk satin 2silk satin 4

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

Obnovte lesk na poškozené hedvábí

Pokud máte omyvatelné omyvatelné hedvábí, může to být poškrábané, ztuhlé a ztratit jeho lesk. Můžete však obnovit nějaký lesk. Luxusní pocit nemusí být přesně to, co si pamatujete, ale zlepšení bude patrné.

Do velkého dřezu nebo kbelíku přidejte 1/4 šálku bílého destilovaného octa na galon vlažné vody a dobře promíchejte. Zcela ponořte šátek a přejeďte kolem, abyste látku důkladně namočili. Odstraňte ji z octa a několikrát opláchněte čistou vodou. Netočte látku.

Rozložte šátek na těžký čistý bílý ručník a stočte se, aby absorboval vodu. Opakujte s čistými ručníky, dokud se nevstřebává většina vody. Nechte uschnout na vzduchu. Opakujte proces, pokud se šátek stále cítí ztuhlý.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů autorizovaného saténového hedvábného čtvercového šálu pro velkoobchod vyráběný v Číně v Hangzhou, který poskytuje přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: autorizovaný saténový hedvábný čtvercový šátek pro velkoobchodní dodavatele Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like