Krásný design tištěné hedvábné kepr šátek pro značku

Krásný design tištěné hedvábné kepr šátek pro značku

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Krásný design tištěné hedvábné kepr šátek pro značku


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábný satén
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

19 (3)

19 (4)

19 (1)


Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

Jak udržovat hedvábné šátky


Obecně použijte k rozpuštění neutrální mýdlo (nejlépe šampon), poté použijte 30. Opláchněte ve vlhké vodě kolem C. Vložte šátek a jemně ho zvedněte rukama. Neotírejte jej silnou silou, natož prát v pračce. Po mytí opláchněte vodou, aby se mýdlo odstranilo.


Na hedvábné šátky nestříkejte deodoranty ani parfémy nebo gáfry. Protože se jedná o chemikálie, snadno se poškodí hedvábí, zejména bílé hedvábí. Pokud se jich dotknete, povrch šálu se snadno zžloutne.


Hedvábné šátky lze během skladování úhledně stohovat. Při skladování je nejlepší držet těžké předměty nahoře. Při příštím vyjmutí ji můžete omýt vodou, abyste ji vysušili a bude plochá. Během skladování nepoužívejte tablety gáforu.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů krásného designu potištěného hedvábného keprového šátku pro značku vyrobenou v Číně v Hangzhou. Poskytuje přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: krásný design tištěný hedvábný kepr šátek pro dodavatele značek Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like