Šátek na zakázkové hodváb

Šátek na zakázkové hodváb

Šikovný hedvábný šátek: Vytvořte si vlastní kolekci exkluzivních hedvábných šátků! Vytiskněte šály podle vašich vlastních návrhových potřeb. Neexistuje žádný šátek, ale vysoce kvalitní šály. Vytváříme Vám hedvábné šátky z grafického designu, fotografií, kreseb. Všechny naše šátky jsou vysoce kvalitní ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu
Šikovný hedvábný šátek: Vytvořte si vlastní kolekci exkluzivních hedvábných šátků!

Vytiskněte šály podle vašich vlastních návrhových potřeb. Neexistuje žádný šátek, ale vysoce kvalitní šály. Vytváříme Vám hedvábné šátky z grafického designu, fotografií, kreseb.

Všechny naše šátky jsou vytištěné, barevné, krásné detaily s vysokým rozlišením, 100% morušové hedvábné tkaniny, pečlivě ručně válcované lemování nebo lemování strojů.


Umělci, umělecké galerie a muzea doufají, že replikují svou práci prostřednictvím vysoce kvalitního příslušenství a nositelných zařízení. Díky inovativnímu procesu není nutné objednávat hromadnou výrobu pro profesionální kvalitu.


Nepotřebujete žádné textilní, tiskařské nebo šití zážitky a vytvořte si vlastní krásný šátek. Vše pro vás vyřídíme. Mnoho našich klientů nikdy předtím nevytvořilo šály. Stačí nám poslat svůj obrázek a my vám dodáme kompletní šátek.

Nejprve je třeba určit, které obrázky chcete vytisknout a jaký typ šála byste měli vytvořit. Na této stránce a na další stránce najdete podrobné informace o velikosti šátku, výběru látky a lemu.

Pokud potřebujete pomoci určit, který typ šála je pro váš projekt nejvhodnější, nebo přizpůsobte svůj obrázek tak, aby získal nejlepší výsledky ve vybraném šátku, stačí se zeptat, jestli to pomůže. Jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní hedvábné šátky a budete na to hrdí.

Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů zakázkové hedvábné šála vyrobené v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky a šátky pro propagační, firemní, školní, klubové nebo uniformy v levné ceně s volnými vzorkami a citátů.

Dotaz