Klasický 100% hedvábný keprový šátek pro značku

Klasický 100% hedvábný keprový šátek pro značku

Přizpůsobené přesně viskózové šátky pro zákazníky z Velké Británie. Velikost šátku: 90x90cm Běžné látky: hedvábí, viskóza, modální tisk: digitální tisk nebo sítotisk. Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění) Kontaktujte nás a získejte přesnou cenovou nabídku ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Klasický 100% hedvábný keprový šátek pro značku


Velikost šálu : 90x90cm

Společné tkaniny   : Hedvábí, viskóza, modální

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk.
Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk twill

5


hand rolled5-4
Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875


Hedvábná šála sukně


Zkombinujte jednu nebo dvě hedvábné šály, abyste si svázali oblečení a sukně. K plavání na pláži nemusíte přinést spoustu oblečení. Vezměte si pár šátků a získejte to! A také můžeme hedvábnou šálu proměnit v každodenní příležitostné oblečení a chvilku udělat krásnou!


Přeložte dvě hedvábné šátky a ovinte je po levé a pravé straně. Přední a zadní část jsou svázány dohromady a je zde temperamentní temperament. Pokud si nepřejete být příliš exponovaní, můžete si nasadit spodní kabát a uvázat ho hedvábným šátkem!


Omotejte si šátek dvakrát kolem krku a uvězněte ho do krásného luk těsně pod bradou. Vzhled je podobný horní části kočky. Je také velmi vhodný pro kancelářské oblečení, nošení sako a stává se profesionálním dělníkem.

Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů klasických 100% hedvábných keprových šátků pro značku vyrobených v Číně v Hangzhou, poskytujících přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb . Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: klasický 100% hedvábný keprový šátek pro dodavatele značek Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit