Club College Company Logo Firemní dárkové šátky

Club College Company Logo Firemní dárkové šátky

Propagační šátek je ideálním doplňkem k propagaci klubu, vysoké školy, firmy, firem a bank. Pro firmy, které chtějí dosáhnout inteligentní firemní vzhled a dobře inzerované, polyesterový šátek je velmi levné a dobře vytisknout logo a slogan. Poskytujeme velmi malé minimální množství ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Propagační šátek je ideálním doplňkem k propagaci klubu, vysoké školy, firmy, firem a bank. Pro firmy, které chtějí dosáhnout inteligentní firemní vzhled a dobře inzerované, polyesterový šátek je velmi levné a dobře vytisknout logo a slogan.

Poskytujeme velmi nízké minimální množství, které začíná až 50 kusů, také nabízíme celou řadu různých textilních šálů: hedvábí, modální, polyesterový, hedvábný, viskózní, vlněný a mnoho druhů směsných tkanin.

Můžeme do 3-5 dní odeslat mnoho druhů šátek zdarma. Stačí nám zavolat nebo nám poslat e-mail s vašimi myšlenkami a stručný popis vašeho požadavku.


Pokud již nosíte korálkový šátek a chcete opakovat svůj současný design, jsme odborníci na obnovu stávajících návrhů. Jednoduše publikujte jednu z našich existujících firemních šálků a poskytneme přesnou kopii okamžité nabídky.

Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů klubu college logo společnosti firemní dárkové šály vyrobené v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky a šátky pro propagační, firemní, školní, klubové nebo uniformy v levné ceně s volnými vzorkami a citátů.

Dotaz