Společnost vlastní hedvábný satén

Společnost vlastní hedvábný satén

Výrobku související informace prostý hedvábí satén je normální struktury ve všech čistě hedvábné tkaniny. Světlý satén tvář je velmi ušlechtilý a popisovač je hladká.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Výrobek
Společnost vlastní hedvábný saténový šál
Fabric
Hedvábný satén
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Dlouhá
Lem
Stroje hem
Tisk
Digitální tisk
Company Custom Silk Satin Shawl Accessory Neckerchief (1)Company Custom Silk Satin Shawl Accessory Neckerchief (3)Company Custom Silk Satin Shawl Accessory Neckerchief (4)Company Custom Silk Satin Shawl Accessory Neckerchief (5)

custom printed scarf.jpg
custom printed scarves-2.jpg

Informace týkající se produktů

Obyčejný hedvábného saténu je normální struktury ve všech čistě hedvábné tkaniny. Světlý satén tvář je velmi ušlechtilý a rukojeť je

hladké.
Čínsko Unicom hedvábí Kravaty šátky & Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů společnosti vlastní hedvábí satén v Čína Hangzhou, poskytování personalizovaných šátky s vlastním logem, digitální tisk, Foto obrazy nebo navrhnout bez minimální Služba. Velkoobchod, nebo dámy krku šátky a kravaty pro povýšení, společnost firemní, škola, klub nebo uniforma v levné ceně s vzorky zdarma & nabídku přizpůsobit.
Hot Tags: Společnost vlastní hedvábný satén dodavatelů Číny, Chang-čou, výrobce, továrny, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like