Crepe De Chine Šátky pro ženy

Crepe De Chine Šátky pro ženy

Crepe De Chine Scarf Minimální objednávka: 20ks / design Vzorek C ost: 20-40 $ za design. Doba vzorku: 7-10 pracovních dnů Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu.)
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Crepe De Chine Šátek

de crepe scarf

de crepe scarf5de crepe scarf4

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

vlastní nekonečno šátek


Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875


Tkanina Crepe De Chine je speciální a odráží dvě různé vrásky s různými zákruty a záhyby na hedvábném povrchu. Tkanina se cítí měkčí, silnější a plnější a ve srovnání s jinými netkanými hedvábnými tkaninami má odolnost proti vráskám. Buďte mnohem silnější.Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů krepových šátků pro ženy vyráběných v Číně v Hangzhou. Poskytuje přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: crepe de chine šátky pro dámské dodavatele Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like