Vlastní Design hedvábný šifon šátek

Vlastní Design hedvábný šifon šátek

Jako jedinečné komponenty je k dispozici také produkt související informace naše vlastní šátky. Vlastní hedvábný šátek je jedinečný dárek pro každého, kdo má rád krásné osobní příslušenství. Profesionály, kteří chtějí vyzkoušet tento pojem obvykle objednat pár kousků. Kvalita je přesně...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

VýrobekVlastní Design hedvábný šifon šátek
Fabric
Hedvábný šifon
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ručně balených lem
Tisk
Digitální tiskcustom printed scarf.jpg
custom printed scarves-2.jpg

Informace týkající se produktů

Hedvábný šátek je dobrý pomocník, který hrají střídavě oživit barvy míchat sestavení, dvojice umísťování odstavce není tak vysoké, zejména pro osoby, pomoc prostřednictvím snadnější hedvábný šátek místo Úvod. Protože oblast hedvábný šátek je relativně malý ve srovnání s celkovým tvarem oblečení, není snadné udělat chybu silného konfliktu kolize barvu nebo vzor míchání.

Čínsko Unicom hedvábí Kravaty šátky & Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů na zakázku hedvábný šifon šátek v Čína Hangzhou, poskytování personalizovaných šátky s vlastním logem, digitální tisk, Foto obrazy nebo design s č minimální služby. Velkoobchod, nebo dámy krku šátky a kravaty pro povýšení, společnost firemní, škola, klub nebo uniforma v levné ceně s vzorky zdarma & nabídku přizpůsobit.

Dotaz