Vlastní žena keprový hedvábný šátek šátek pro velkoobchod s popiskem

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vlastní žena keprový hedvábný šátek šátek pro velkoobchod s popiskem


Čtvercová šála Velikost: 27x27 ”, 35x35 ″, 43x43”

Společné tkaniny   : 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna.

Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″ )

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku


9 (1)

9 (2)

9 (5)

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875


Způsob připevnění hedvábného šálu k hlavě je velmi poutavý. Hedvábný šátek se používá místo běžného vlasového pruhu a vzor je více; a hedvábný šátek je jiný a může také vytvářet různé styly, kromě toho, že může být svázán na hlavě, můžete také svázat kdekoli podle svých vlastních představ. Cítím, že džíny jsou trochu monotónní, takže si oblékněte šátek! Pokud máte pocit, že zápěstí je prázdné, je to šátek! Omotejte si šátek kolem zápěstí nebo kolem náramku hodinek, aby vaše doplňky hodinek vynikly. Je to lepší než váš náramek, stylový, pokud je váš šátek příliš dlouhý, můžete se několikrát ovinout kolem zápěstí a poté pevně svázat, aby se vytvořil luk visící ze strany.


Cítíte se každý den, když nesete stejnou tašku do práce, trochu nový? Mnoho evropských a amerických OL miluje zavěšení jejich jasných šátků na vlastní kabelky, nebo je prostě svázají, nebo ovinují, aby zvýrazňovaly obyčejné tašky a vytvářely svůj vlastní jedinečný vkus. Stačí si vzít hedvábnou šálu, která je ve skříni pokryta prachem. Možná si bude kolega myslet, že jste vyměnili novou koženou tašku! Hedvábné šátky a peněženky jsou velmi klasické materiály. Hedvábný šátek stejné barvy můžete použít přímo kolem náramku vaší peněženky. Musí být pevně omotán kolem, aby se zabránilo vypadání těžkopádné a špinavé. Tato metoda je v současné hvězdné pouliční střelbě velmi oblíbená.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů zakázkové dámské keprové hedvábné šály pro velkoobchod se štítkem vyrobeným v Číně v Hangzhou, poskytujícím přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minima služba. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: šála hedvábný šátek na míru pro velkoobchod s dodavateli štítků Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit