Vlastní tištěné hedvábný satén

Vlastní tištěné hedvábný satén

Produkt související informace modální vlákno je druh celulózové vlákno, který je vyroben z dřevěné buničiny vyrobené z evropských keře speciálního technologií. Takže modální vlákno, jako umělé bavlna, patří do celulózové vlákno a je čistě umělé vlákno.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

VýrobekVlastní tištěné šály USA ručně balených Hem hedvábný satén
Fabric
Hedvábí
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Dlouhá
Lem
Ručně balených lem
Tisk
Digitální tisk
Custom Printed Scarves USA Hand Rolled Hem Silk Satin  (6)Custom Printed Scarves USA Hand Rolled Hem Silk Satin  (2)Custom Printed Scarves USA Hand Rolled Hem Silk Satin  (7)Custom Printed Scarves USA Hand Rolled Hem Silk Satin  (1)

custom printed scarf.jpg
custom printed scarves-2.jpg

Informace týkající se produktů

Hedvábí je jemný a krásné, měkké a hladké. Když si plácnout hedvábí, bude speciální "písek" zvuk. Když zapálíte pár hedvábných vláken, bude cítit hořící uhlí vlasy. Po vypálení, bude tvořit malé p

mi a být rozdrceni ručně.
Čínsko Unicom hedvábí Kravaty šátky & Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů vlastní tištěné hedvábí satén, v Čína Hangzhou, poskytování personalizovaných šátky s vlastním logem, digitální tisk, Foto obrazy nebo navrhnout bez minimální Služba. Velkoobchod, nebo dámy krku šátky a kravaty pro povýšení, společnost firemní, škola, klub nebo uniforma v levné ceně s vzorky zdarma & nabídku přizpůsobit.
Hot Tags: vlastní tištěné hedvábný satén dodavatelů Číny, Chang-čou, výrobce, továrny, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit