Custom Silk Twill

Custom Silk Twill

Informace o výrobku Tloušťka hedvábného kepra je většinou 12, 16 a 19 metrů. Je třeba poznamenat, že tloušťka hedvábného kepru nelze srovnávat s tloušťkou hedvábných a saténových hedvábných textilií. Je to organizační struktura, což znamená, že hedvábnou tkaninou je struktura kepru.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Produkt
Oblékané šály na zakázku pro ženy
Tkanina
Silk Twill
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Okraj stroje
Vytisknout
Digitální tisk
Custom Women Silk Twill Animals Pattern Square Scarf Wrap (1)Custom Women Silk Twill Animals Pattern Square Scarf Wrap (3)Custom Women Silk Twill Animals Pattern Square Scarf Wrap (5)Custom Women Silk Twill Animals Pattern Square Scarf Wrap (6)

vlastní potisk scarf.jpg
vlastní vytištěné šátky-2.jpg

Informace související s produktem


Tloušťka hedvábného kepra je většinou 12, 16 a 19 metrů. Je třeba poznamenat, že tloušťka hedvábného kepru nelze srovnávat s tloušťkou hedvábných a saténových hedvábných textilií. Je to organizační struktura, což znamená, že hedvábnou tkaninou je struktura kepru.Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů zakázkové ženy hedvábí twill vyrobené v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky a šátky pro propagační, firemní, školní, klubové nebo uniformy v levné ceně s volnými vzorkami a citátů.

Dotaz