Digitální tištěné hedvábné keprové šátek pro značku

Digitální tištěné hedvábné keprové šátek pro značku

Infinity Scarf Infinity Scarf Velikost: 26x68 "Běžné tkaniny: Hedvábí, Modal, Bavlna, Vlna, Polyester Způsob tisku: Digitální tisk nebo sítotisk. Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění) Kontakt USA získat přesnou nabídku Minimum ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Digitální tištěné hedvábné keprové šátek pro značku


Velikost šálu : 90x90cm

Společné tkaniny   : Hedvábí, bavlna, polyester

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk.
Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk twill1

silk twill2

machine hem


Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875


Spárované s ležérní sako:


Na sobě ležérní sako s hedvábnými šátky, tričko nebo literárně tištěné tričko, romantické a literární. Můžete také nosit celovečerní oblek a hedvábnou šálu, abyste přidali barvu.


S krátkou bundou:


Šály lze také použít, aby odpovídaly různé materiály a styly krátké bundy, semišové bundy, bundy Yokosuka a Bomber Jacket, zvláště doporučené, aby odpovídaly letošní populární dopis univerzitní bunda, může být dobrou rovnováhu sexy, hezký a krásný.


S džínovou košili:


Hedvábné šátky a džínové tkaniny jsou perfektní. Například při nošení džínové bundy s odznakem a plnou srstí vypadáte velmi neformálně. Pokud jste v pohodě dívka, můžete snadno použít džínové a hedvábné šály k výrobě grunge. Nebo temperamentní charakter.


S větrovkou:


Hedvábné šátky jsou stále velmi dobré, když jsou spárovány s větrovkami, ať už jde o lehký a měkký větrovka, nebo tvrdý a pěkný styl.Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů digitálních potisků hedvábného kepru pro značku vyrobenou v Číně v Hangzhou, poskytující přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: digitální tištěná hedvábná keprová šátek pro dodavatele značek Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like