Digitální tisk Dlouhé polyesterové šifonové šátky

Digitální tisk Dlouhé polyesterové šifonové šátky

Informace související s produktem Naše vlastní šátky jsou také k dispozici jako jedinečné součásti. Vlastní hedvábný šátek je jedinečný speciální dárek pro každého, kdo má rád krásné osobní příslušenství. Profesionálové, kteří chtějí tuto koncepci testovat, obvykle objednají několik kusů. Kvalita je přesně ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Produkt Digitální tisk Dlouhé polyesterové šifonové šátky
Tkanina
Polyester šifon
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Dlouho
Lem
Okraj stroje
Vytisknout
Digitální tisk

vlastní potisk scarf.jpg
vlastní potištěné šátky-2.jpg

Informace související s produktem

Hedvábný šátek je dobrým pomocníkem, který se hraje, když se změní barva na barvu, aby se rozmíchala, dvojice kolokačního odstavce není pro člověka tak vysoká, pomůže mu helcovým šálou snadněji místo úvodu. Vzhledem k tomu, že oblast hedvábného šátku je poměrně malá ve srovnání s celkovým tvarem oděvu, není snadné udělat chybu silného konfliktu ve srážce barev nebo smíchání vzoru.

Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů digitální tisk dlouhé polyesterové šifonové šátky vyrobené v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky šátek a kravaty pro propagaci, firemní společnost, škola, klub nebo uniformu v levné ceny s volným vzorků a citace.

Dotaz