Jemný hedvábný šifon

Jemný hedvábný šifon

Informace o produktu Lehký, měkký, příjemný přirozený závěsný pocit a měkký pocit, ale vzhledem k tomu, že hedvábný šifon je čistá vláknina, není snadné odbarvit a nemějte strach o vystavení slunci, snadné manipulaci, pevnější.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Produkt
Digitální tisk Fine Chiffon Silk Hijab
Tkanina
Hedvábí šifon
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Okraj stroje
Vytisknout
Digitální tisk
Wholesale Custom Print Digital Printing Fine Chiffon Silk Scarves (1)Wholesale Custom Print Digital Printing Fine Chiffon Silk Scarves (2)Wholesale Custom Print Digital Printing Fine Chiffon Silk Scarves (3)Wholesale Custom Print Digital Printing Fine Chiffon Silk Scarves (6)

vlastní potisk scarf.jpg
vlastní vytištěné šátky-2.jpg

Informace související s produktem


Lehký, měkký, příjemný přirozený závěsný pocit a měkký pocit, ale vzhledem k tomu, že hedvábný šifon je čisté vlákno, není snadné odbarvit a nemějte strach o vystavení slunci, snadné manipulaci, pevnější.
Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů jemného hedvábí šifón vyrobený v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky a šátky pro propagační, firemní, školní, klubové nebo uniformy v levné ceně s volnými vzorkami a citátů.
Hot Tags: jemné hedvábné šifon dodavatelů Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like