Sláva a elegantní saténový hedvábný dlouhý hidžábový šátek

Sláva a elegantní saténový hedvábný dlouhý hidžábový šátek

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Sláva a elegantní saténový hedvábný dlouhý hidžábový šátek


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábný satén
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk satin 1


silk satin 2

silk satin 3

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků


Tipy pro mytí hedvábných šátků

  • 1, Nikdy nemyjte hedvábí bělidlo na bázi chlóru, které může poškodit přírodní vlákna. Pokud potřebujete bělit hedvábnou šálu, použijte bělidlo na bázi kyslíku.

  • 2, Před ponořením šálu si vyzkoušejte stálost barev. Šátek namočte do mokrého bílého hadříku, abyste zjistili, zda některá barva nespadne.

  • 3, Pokud musíte prát hedvábný šátek v pračce, vložte jej do síťového sáčku a vyperte v jemném cyklu. Nesušte v pračce, protože teplo látku ničí.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů slávy a elegantního saténového hedvábného dlouhého hidžábového šálu vyrobeného v Číně v Hangzhou. Poskytuje přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: sláva a elegantní saténový hedvábný dlouhý hidžáb šátek dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like