Ruční lem klasický černý digitální hedvábný keprový šátek

Ruční lem klasický černý digitální hedvábný keprový šátek

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ruční lem klasický černý digitální hedvábný keprový šátek


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábné kepr
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

14 (6)


14 (7)

14 (9)


Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků


Výběr detergentu


◆ Vyberte neutrální čisticí prostředky, jako jsou hedvábné vlasy, šampon atd. Při přidávání dávejte pozor na rovnoměrné promíchání, abyste se vyhnuli vysoké místní koncentraci čisticího prostředku, který způsobí vyblednutí tkaniny.


◆ Několikrát opláchněte čistou vodou, opláchněte zbývající pleťové mléko a přidejte trochu bezbarvého jedlého bílého octa, abyste neutralizovali a omývali. (Přidejte metodu bílého octa: Vložte trochu bílého octa do vhodného množství vody a dobře promíchejte, poté jej vložte do produktu k mytí a nakonec omýt vodou.)


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů ručního hem klasického černého digitálního tisku hedvábného keprového šátku vyrobeného v Číně Hangzhou, který poskytuje personalizované šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minima služba. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: ruční lem klasický černý digitální tisk hedvábný kepr hlava šátek dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like