Ruční lem šála s logem

Ruční lem šála s logem

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ruční lem šála s logem


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábné kepr
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku


silk twill 1
silk twill 2


silk twill 3

silk twill 4Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875


Jaké šátky jsou dobré?1. Více barev

Jak se říká staré přísloví, podívejte se na barvu a na květiny, primární stav barvy. Na hedvábném šátku se čím více barevných bloků různých barev, tím více příležitostí k barevné kombinaci se mění. Každá odlišná metoda skládání a zvrásnění vytvoří různé barevné bloky dohromady a vytvoří různé barevné dojmy.


2. Více vzorů

Jaký je rozdíl mezi různými barvami? Samozřejmě je to vzor. Pokud má celý šátek pouze jeden vzor a velikost vzoru je stejná, nejedná se o deštník ani prostěradlo. Neexistuje žádná změna. Zdá se, že to, jak se skládat, jak se nosí, nemění.


Proto se musí vzor změnit, jsou velké a malé, jsou rovné a rovné, jsou abstraktní, ale také obrazové. Tento vzor bude dynamický a nebude vypadat monotónně.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů ručních lemových šátků s logem vyrobeným v Číně Hangzhou, poskytujícím přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: ruční lemový šátek s dodavateli loga Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like