Ručně balených Hem šátky

Ručně balených Hem šátky

Produkt související informace modální vlákno je druh celulózové vlákno, který je vyroben z dřevěné buničiny vyrobené z evropských keře speciálního technologií. Takže modální vlákno, jako umělé bavlna, patří do celulózové vlákno a je čistě umělé vlákno.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Výroby.
Ručně balených Hem šátky
Fabric
Hedvábí
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Dlouhá
Lem
Ručně balených lem
Tisk
Digitální tisk
Silk Twill  Scarves Supplier Hand Rolled Hem Ladies Scarves (3)Silk Twill  Scarves Supplier Hand Rolled Hem Ladies Scarves (1)Silk Twill  Scarves Supplier Hand Rolled Hem Ladies Scarves (2)Silk Twill  Scarves Supplier Hand Rolled Hem Ladies Scarves (4)

custom printed scarf.jpg
custom printed scarves-2.jpg

Informace týkající se produktů


Jak vzít dobrou péči o tkaniny

Ruční praní na 30 stupňů nebo méně a otočte oblečení a vyprat je. Pokud je namočte ve vodě s několika kapkami balsamico, hedvábné oblečení omyje jsou měkké a hladké.
Čínsko Unicom hedvábí Kravaty šátky & Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů ručně balených lemu šály vyrobené v Číně Hangzhou, poskytování personalizovaných šátky s vlastním logem, digitální tisk, Foto obrazy nebo navrhnout bez minimální Služba. Velkoobchod, nebo dámy krku šátky a kravaty pro povýšení, společnost firemní, škola, klub nebo uniforma v levné ceně s vzorky zdarma & nabídku přizpůsobit.
Hot Tags: ruka válcované lemu šály dodavatelů Číny, Chang-čou, výrobce, továrny, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit