Purple Printing Twill Silk Hijab No Minimum

Purple Printing Twill Silk Hijab No Minimum

Purple Printing Twill Silk Hijab No Minimum
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Purple Printing Twill Silk Hijab No Minimum

Tkanina: Hedvábné Twil

Tisk: Digitální tisk

Hemming: Strojní lem

Velikost: 90 x 90 cm

Styl: Hidžáb

Funkce: dekorace

Látka: tenká  

MOQ: 30kssilk twill 1silk twill 3


silk twill 4


1. Praní šátků:


Vlněné šály nebo šály se nejlépe čistí za sucha, jinak se snadno smršťují a mění se chmýří. Nebo použijte studenou vodu a speciální vlněné kašmírové mléko k šetrnému praní, které nelze prát v pračce.


2. Údržba šátků:


Vlněný šátek je volně tkaný, proto při mytí a používání buďte opatrní, vyhýbejte se nehtům a ostrým předmětům. Pokud je nakreslena pouze jedna příze, může být zploštěna podél vazby. K výběru už nepoužívejte jemnou jehlu.


3. Sbírka:


Nejlepší je nevkládat šál s oblečením, aby nedošlo k poškození zipem a knoflíkem na oblečení. Šátek může být srolován do typu „sushi“ a do zásuvky může být vložena role role, aby se při rozkládání zabránilo záhybům.

Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů purpurového hedvábného hedvábného hidžábu vyrobeného v Číně v Hangzhou, který poskytuje osobní šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: purpurový tisk keprový hedvábný hidžáb bez minimálních dodavatelů Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit