Tisk Foulard De Seda Head šála

Tisk Foulard De Seda Head šála

Informace související s produktem Naše vlastní šátky jsou také k dispozici jako jedinečné součásti. Vlastní hedvábný šátek je jedinečný speciální dárek pro každého, kdo má rád krásné osobní příslušenství. Profesionálové, kteří chtějí testovat tento koncept, obvykle objednají několik kusů. Kvalita je přesně ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Produkt Tisk šálu na hlavu foulard de seda
Tkanina
Silk Twill
Funkce
Pro značku
Rod
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ručně válcovaný lem
Vytisknout
Digitální tisk

vlastní potisk scarf.jpg
vlastní vytištěné šátky-2.jpg

Informace související s produktem


Naše vlastní šátky jsou také k dispozici jako jedinečné komponenty. Vlastní hedvábný šátek je jedinečný speciální dárek pro každého, kdo má rád krásné osobní příslušenství. Profesionálové, kteří chtějí testovat tento koncept, obvykle objednají několik kusů. Kvalita je přesně stejná jako velká objednávka, s výjimkou toho, že má větší výběr hedvábné tkaniny a lemu.

Sino Unicom Silk Šátky & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů tiskové foulard de Seda šátek hlavy vyrobené v Číně Hangzhou, poskytující osobní šály s vlastní logo, digitální tisk, fotografie nebo design bez minimální služby. Velkoobchod nebo přizpůsobit dámské šátky a šátky pro propagační, firemní, školní, klubové nebo uniformy v levné ceně s volnými vzorkami a citátů.

Dotaz