Hedvábná keprová šála hromadně se značkou

Hedvábná keprová šála hromadně se značkou

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hedvábná keprová šála hromadně se značkou


Produkt Hedvábné šátky bez minima
Tkanina
Hedvábné kepr
Funkce
Pro značku
Pohlaví
Ženy
Tvar
Náměstí
Lem
Ruční
Tisk
Digitální tisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

Silk twill


silk twill 33

silk twill 4

silk twill 5

Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875

Vlastnosti materiálu

Hedvábí je jedním z nejčastěji používaných materiálů při tkaní hedvábných šátků. Hedvábný šátek vyrobený z hedvábného hedvábí je lesklý, s bílými vráskami. Vypadá velmi krásně a má rouška, vhodná pro slavnostní příležitosti. A protože je vyroben z přírodních materiálů, není tam žádná elektřina. Ochrana tepla je také dobrá. I když se můžete čistit i doma. Je však bezpečnější poslat to do prádla. Hedvábné šátky se snadno zbaví hmyzu. Při sběru hedvábných šátků proto nezapomeňte dát insekticid.

Konopí: V letní sezóně jsou nejoblíbenější šály konopí. Hedvábné šátky jsou nejen osvěžující po nošení, ale také vypadají docela osvěžující, což je velmi vhodné pro letní oblečení. U žen, které byly dlouhodobě v klimatizovaném prostředí, jsou nezbytné konopné šátky. Hedvábný šátek se však snadno krčí. Při používání je proto nutné věnovat zvláštní pozornost. Pokud ji budete nosit jemně, nebudete mít žádný problém.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů hedvábných keprových šátků ve velkém se značkou vyrobenou v Číně Hangzhou, poskytující přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: hedvábný kepr ve velkém s dodavateli značek Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like