Měkký a elegantní hedvábný šifon dlouhý šátek

Měkký a elegantní hedvábný šifon dlouhý šátek

Vlastní tisk Dámské 100% čisté hedvábné čtvercové šátky Šátek Velikost: 90x90cm Běžné látky: Hedvábí, vlna, Modální tisk: Digitální tisk nebo sítotisk. Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na textilie se vždy mění) Kontaktujte nás a získejte ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Vlastní tisk dámský měkký a elegantní hedvábný šifon dlouhý šátekVelikost šálu : 90x90cm

Společné tkaniny   : Hedvábí, vlna, Modal

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk.
Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

chiffon 1

chifon 4

machine hem

chiffon 2Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875

Hedvábný šátek je vysoce hygroskopický. Nejlepší je použít závěs k zavěšení a větrání, když ho nenosíte. Neukládejte hedvábný šátek na vlhkém nebo silném místě, aby nedošlo k plísni nebo vyblednutí šálu! Kromě toho se prací prášek také musí vyhnout, vyčistit hedvábí. Při šálku lze použít speciální prací prostředek.


Zavěste šátek a uložte jej, použijte závěs pro zavěšení šálu, snadno se používá, jasný vzor a ušetříte čas a úsilí. Mezi nimi je šátek složen napůl a převinut do tvaru trubky, takže není snadné jej pomačkat a snadno se oblékat, a je měkčí, když je znovu přiveden, což je lepší než skládání bytu a visí.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů měkkých a elegantních hedvábných šifónových dlouhých šátků vyrobených v Číně Hangzhou, poskytujících přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: měkká a elegantní hedvábná šifonová dlouhá šála dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, Design, tisk, Logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like