Váš vlastní design Hedvábný kepr dlouhý šátek se značkou

Váš vlastní design Hedvábný kepr dlouhý šátek se značkou

Přizpůsobené přesně viskózové šátky pro zákazníky z Velké Británie. Velikost šátku: 90x90cm Běžné látky: hedvábí, viskóza, modální tisk: digitální tisk nebo sítotisk. Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění) Kontaktujte nás a získejte přesnou cenovou nabídku ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Váš vlastní design Hedvábný kepr dlouhý šátek se značkou


Velikost šálu : 90x90cm

Společné tkaniny   : Hedvábí, viskóza, modální

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk.
Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku

silk twill

silk twill 3

machine hemMinimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 20-40 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)

nekonečný šátek


201807281059143533875

Nejzákladnější a nejrozsáhlejší přizpůsobení šátků na ulici se stále používá pro šály na krku. Rozsah položek, které lze přizpůsobit, je velmi široký, od košil a šatů po různé kabáty a kabáty. Nyní je populární svázat hedvábný šátek pevně kolem krku, udělat kolo, uzel a být tak módní jako nedávno populární Choker.

s košili:

Začátkem podzimu mnoho dívek ráda nosí jednoduché košile. Když má košile hedvábnou šálu stejné barvy, bude váš krk vypadat velmi elegantně a štíhle. V tuto chvíli můžete řádně zrušit několik tlačítek na hrudi, abyste rozšířili vizuální efekt pokožky krku.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů vašeho vlastního designového hedvábného kepru s dlouhým šátkem, se značkou vyrobenou v Číně, Changzhou, poskytující přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minima služba. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: vlastní design hedvábný kepr dlouhý šátek s dodavateli značek Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like