Vaše vlastní luxusní hedvábné saténové šátky

Vaše vlastní luxusní hedvábné saténové šátky

Standardní čtvercová šála Čtvercová šála Velikost: 27x27 ", 35 x35", 43x43 "Běžné látky: 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna. Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″) Metoda tisku: Digitální tisk nebo sítotisk Cena za jednotku založená na digitálním tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku vždy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vaše vlastní luxusní hedvábné saténové šátky


Čtvercová šála Velikost: 27x27 ”, 35x35 ″, 43x43”

Společné tkaniny   : 100% hedvábí, 100% polyester nebo 100% bavlna.

Oblast tisku: (35 ″ x 35 ″ )

Metoda tisku : Digitální tisk nebo sítotisk

Cena za jednotku na základě digitálního tisku (ceny jsou pouze orientační, protože náklady na látku se vždy mění)

Kontaktujte nás a získejte přesnou nabídku


silk satin 1

silk satin 2

silk satin 5

silk satin 6


Minimální objednávka:   20ks / design

Vzorek C ost: 30 $ za design.

Čas vzorku : 7-10 pracovních dnů

Hromadná doba: 15–25 pracovních dnů (Potřebujete je rychleji? Zeptejte se nás na možnosti spěchu .)


100% hedvábný šátek

100 hedvábných šátků

201807281059143533875S kabátem:


Hedvábný šátek láme černobílý popel ze zimních šatů a nový vzhled hustého kabátu.


S kožešinou:


Dokonce i extravagantní kožich může být zdoben hedvábnými šátky, učit se Chiara Ferragni a používat lehké materiály k vytvoření kolize s těžkou srstí. Můžete se učit barevné hry s hedvábnými šátky a kožichy stejné barvy ve stejném vzoru jako Olivia Palermo. Můžete to také vidět ve tvaru střižnické bundy.


Když se hedvábný šátek stane šátkem


Šály mají dlouhou historii šátků a ženy ve volném čase 20. století to milují. V tuto chvíli je však metoda Grace Kelly Wang Bao Baotou ve stylu Grace Kelly a bohaté východoevropské vlastnosti ruského Baotou francouzského hedvábného šálu Baotou mírně nadšené, ale existuje také nespočet odvážných lidí, kteří se chtějí vyzkoušet. Doporučujeme však vybrat tašku, která je připevněna k horní části hlavy a má americký retro styl, podobně jako plakátová dívka.


Když se šátek stane doplňkem kabelky


Hedvábný šátek je připevněn k rukojeti kabelky a lze jej použít k ozdobení kabelky. To je také stylingová metoda ponechaná ve 20. století. U ramenní tašky s dlouhým ramenním popruhem můžete připojit kabelku k kovovému kusu.


Sino Unicom Silk Scarves & Ties Factory je jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů vlastních luxusních hedvábných saténových šátků vyrobených v Číně Hangzhou, poskytujících přizpůsobené šátky s vlastním logem, digitálním tiskem, fotografickými obrázky nebo designem bez minimálních služeb. Velkoobchod nebo přizpůsobte dámské krční šály a kravaty pro propagaci, firemní firemní, školní, klubovou nebo uniformu v levné ceně s bezplatnými vzorky a nabídkou.
Hot Tags: vaše vlastní luxusní hedvábné saténové šátky dodavatelé Čína, Hangzhou, výrobci, továrna, design, tisk, logo, vyrobené v Číně

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit