Sběr a uspořádání šál

- Jul 04, 2017-

Sběr a uspořádání šál

Pokud můžete zahrnout dokončení šátek šátek v chtějí použít lze použít přímo bez spalování to, že výrazně zvýší frekvenci použití, zde vás seznámí s 4 není snadné vytvářet vrásky, ale snadno najít, a ne prostor Metody sběru. Vyzkoušejte to na základě vašich skutečných potřeb.

(1) věšák na oděvy lze použít k zavěšení hedvábného šátku do stavu, který lze okamžitě použít a je upevněn klipem a užitný model je vhodný k uchopení.

(2) použití malé sbírky hrubých kartonových zásuvek, výběr šířky asi 30 cm výrobků, bude složen do 1/4 složené sbírky šatů znovu.

(3) počet skládaných šálků na věšáku, s pevným kolíkem, strach z PEG značek, které zůstaly v šátku , může to být tlustá spona mezi sponou a šály .

(4) sklopte šálu do velikosti 1/4 a vložte ji do vícevrstvé vnitřní složky. Pokud je složka plochá, nebudou se objevit žádné záhyby a na první pohled to bude jasné.

Shawl metoda sběru --- závěsné ucho s hliníkovou fólií, aby se zabalil: každý rok sbírka šálků v zimě odstraní ze skříně, ať už se závěsy často vyskytují ucho ohnuté složené, jak nemůže železo odstranit fenomén?

V tomto případě se doporučuje, abyste nejprve uklidili závěsné kusy a pak je obalili fóliovým papírem. Metody sběru šátků - tenké ovíjení, aby se zabránilo aliasingu v česání části závěsného ucha, otočené dovnitř, s dobrou ventilací a hedvábným papírem, aby se šátky opatrně zabalily , aby se zabránilo závěsnému ušnímu uzlu, pak se může lisovat nebo jinak používat po dobu dvou let, Vidět za šál, příliš pozdě na to, abys litovala.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh