Vlastní šátky pro velkoobchodní nebo osobní použití

- Oct 27, 2016-

Cstní tisknout hedvábí šál s ne minimální množství a nižší cenu

Sino Unicom aprofessionalcustom hedvábné scarvesmanufacturer, dodavatel a distributor, kteří byli v tomto oboru více než 15 let. Hluboce si uvědomujeme, co je důležité při výrobě vysoce kvalitní vlastní hedvábné šátky. Kromě obrazů zákazníky, věnujeme více pozornosti oneverything zajistit kvalitní vynikající hedvábný šátek z finerawfabric, bettercolormatching, kvalitní tisk, ručně válcované nebo stroje hemmingandamp; QC před balením, což je věrným zákazníkům rapidně zvýšil.

Theupgradedapplication přizpůsobení systému od tiskového stroje, zručných pracovníků, tisk na vyžádání se stává blíže k dokonalé. Ať onepersonalizedscarf nebo hromadné musíte velkoobchodní všichni jsme vám může poskytnout neuvěřitelnou kvalitu, cheaperprice a on čas dodání, která by mohla být cílem manymanufacturersbut není ve skutečnosti k většině kvůli jejich omezené možnosti.


Pokud tisknete jen šály pro vaši vlastní potřebu, jako je tisk svatební fotografie, fotografie rodiny nebo vlastní malování na hedvábné šátky k memorizethe momentu, můžete tisknout pouze jako 1-2 KS začít, můžeme poskytnout levnou cenu: 10-35usd dle velikosti a materiálu, se dozvědět více o hedvábné tkaniny a velikost,KLEPNUTÍM SEM

Pokud jste nový startér v prodeji šátek, objednávka pouze jako 23ks každý, design by beeasier pro vás dovolit a sellin které velmi lowminimum množství je potřeba;Pokuddosáhne 5 šátky nebo více, budete mítZvýhodněná cena. Tedy nemáte žádný boj v hoblování MOQ a také žádný stres v udržování zásob, zatímco se snaží trhpříležitost, také můžeme poskytnout velmi krátkých lhůtách umožňuje vytisknout vaše objednávky ve velmi krátkém čase, takže nemusíte se starat o čas, je-li vaše tržby jsou dobré

Za prvé si můžete objednat jeden šátek za svůj design, který vám dává představu o našich scarvesand #39; kvalita, včetně tkaniny, tisk a lemování, stejně jako design odraz na látce, kterou si vyberete. Když vaše šátky získat dobréreakci na trhu, si můžete objednat 5 šátky nebo více s žádné minimální množství na design zároveň velmi nízkou cenu. Si můžete prohlédnoutSEZNAM CEN

Diskontní sazby nabízené jsou jako níže.

5-9 šátků: 5 %

10-29 šátky: 10 %

30-49 šátky: 15 %

více než 50 šátků: 20 %

Pokud si nejste zcela jisti, jak vybrat materiál a velikost,MůžešCOKONTAKTUJTE NÁSpro návrh a cenovou nabídku


i) minimální
Pokud jste připraveni na velkou objednávku placea, velkoobchodní cena je prospělo vás, v němž je vyžadováno, lišící se podle druhu tkaniny minimální objednané množství. Mezi nejčastější tkanina je o hedvábí, v němž potřebuje minimální množství 30scarveseach ventilátory velikosti 36x36andquot; (92x92cm) nebo 67x21.5andquot; (170x55cm)

Máte na výběr v používání návrhů buď odesláním své vlastní návrhy, nebo výběr vzorů z naší kolekce, která přichází frompaitingorartworks jsme boughtor shromážděnéII) proces pro velkoobchodní objednávky

(a) přípravu návrhu digitalfile převedeno z původní kresby nebo které počítačový grafický software.

b)COKONTAKTUJTE NÁSdoGeta nabídka.Tyto informace jsou potřebné pro zajištěnípřesné pořadí

-Které látky můžete zvolit tisk na
-Co je thescarf velikost

-Co je to množství na design
-Jak manydesigns v pořadí


(c) vzorku fáze proběhla po obdržení souborů návrhu a vzorku plateb.


(d) výroba začne po ukázkové schválené a záloha ve výši 30 % přijaté

Dodací lhůta pro vzorek a produkce obvykle trvat 2-3 týdny podle množství objednávky a vzory.

III) elektronického souboru požadavek

-Formát: Jpg, Jpeg, pdf, ai, tif nebo psdformat s barevný režim CMYK. V režimu RGB je přijatelné, ale jas a některé barvy, jako modrá a červená nemusí dosáhnout ideální výsledek porovnání k návrhu souboru, CMYK se široce používá v tisku.

-Design velikost: Šátek velikosti PLUS krvácení: 0.4and #39; a #39; obou stranách, pokud stroj, lemování nebo 0.6andquot; obou stranách, je-li ruka válcované.
-Maximální velikost souboru: 150-350 dpi


Fabric
Populární fabricusedfor printingscarf isMulberry hedvábí, který zahrnuje 12mm, 14mmor 16mm kepr, satén, šifon/georgette 8mm nebo 10mm, 12mm, 14mm nebo 16mmcrep de chine, 8mm habotai nebo 9mm charmeuse. Jiné textilie jako je polyester (kepru, satén, šifon, ggt, cdc), vlna, bavlna, modal nebo blen tkaniny arealso lze objednat.
Klikněte pro další informace o vlastních Polyester šátky


Hedvábný šátek velikost
Je běžné hedvábí šířka 37,45" a 55", jsou nejpopulárnější velikosti 36 x 36", 67x21.5", 60 x 13". 53x53andquot;
nebo vlastní velikosti

Hedvábný šátek Edge
Ruční válcované, stroje, šicí, třásně nebo tasselwill být vaše volba. Zažehlovací kvalita může být blízko známých značek jako Hermes.


Dotykové pocit
Existují některé fakta, takže naši hedvábné šátky extrémně měkké.

Fakt 1: hedvábné tkaniny, jsme se rozhodli je theClass tkanina

Fakt 2: používáme reaktivního inkoustu není pigment.Comparing na pigment, reaktivní inkoust má výhody jako těchto hodnot.
(1) světlejší barvy
(2) Softerhand pocit
(3) silnější barevnou stálost

(4) více inkoustu penetrace na zadní straně


Mytí andamp; Péče
• Čištění je doporučeno pro hedvábné šátky.
• Pokud jste towash váš hedvábí šátek ručně, mějte na paměti:
• Umyjte hedvábný šátek zvlášť ve vodě 20-35 ℃
• Vždy používejte speciální prací prostředek pro přírodní hedvábí, nebo použijte mýdlo Marseille.
• Mytí rychle ve velkém množství vody.
• Úsek šátek do původního tvaru.
• Nepoužívejte bubnové sušičky nebo suché na slunci
• Použití Napařovací s dvěma tečkami teploty na šálu zpět dříve, než bude zcela suché.