Jak se starat o šály?

- Dec 23, 2017-

Bavlněné šály : v prvním čistění bude mít trochu blednout, který souvisí s kvalitou šálu má určitý vztah mezi první wash bavlněné šály, nejlepší čas dát trochu soli do vody, aby se zabránilo blednutí.

Silk šátky : Mýdlo nebo mýdlo nejprve rozpustil ve vodě, dbát na to, aby teplota vody nebyla příliš vysoká, prsty nemohou zasáhnout do studeného, poté položit hedvábný šátek, jemně umýt rukama, dbát na to, s pračkou tak snadno deformovat a poškodit hedvábné šátky, umýt, nezapomeňte umyt roztok mýdla vodou.

Čistý nebo smíšený syntetický šátek : tento typ šálu nesmí být namočený ve vroucí vodě, takové chemické vlákna, nemohou dovolit vařit teplotu vody, často kvůli nadměrnému smršťování a deformaci teploty, zničily původní tvar a oblečení Elasticita může také Být afektovaný.


O společnosti SINO UNICOM Šátky a kravaty Factory:

Šátek továrna byla založena v roce 2006 a vazební továrna v roce 2004 . Za účelem zlepšení našich služeb a řízení, máme novou společnost SINO UNICOM, specializing v prodeji a služby. Přejdeme se do ústředí do hlavního města Hang Zhou, Zhe Jiang, Čína. Takže můžeme mít více vynikajících talentů, pohodlnější pro naši klientskou návštěvu a vysokou efektivitu dvou továrních a prodejních týmů. Nová společnost nám pomůže více mezinárodně a profesionálně.

http://www.scarves-ties.com

sales@scarf-tie.com