Jak vybrat šátky z polyesteru

- Aug 19, 2017-

Jak vybrat šátky z polyesteru

Šátek se používá pro oteplování nebo modifikovaný lidmi kolem krku textilních výrobků, podle původního materiálu, který je rozdělen hlavně na vlněný šátek, hedvábný šátek, bavlněný šátek, chemické vlákno (např. Polyester, nylon, akrylové vlákno, umělá bavlněná šála ) a smíšené šátky (jako je hedvábí a vlna, bavlna, polyesterová bavlněná šála atd.). Tak jak vybíráte šátky?

1. při nákupu šátku, když se poprvé podívat na logo by mělo být označeno, složení vlákna a obsahu, tvarů nebo specifikací, způsob údržby v trvanlivosti štítku na šátku, věnujte pozornost kontrolní značku informace zda šátek a trvanlivost obsahu štítku.

2. lze předběžnou identifikaci provést na místě spalováním. Vlhké (kašmírové) vláknové produkty nebo výrobky z morušových hedvábných vláken hoří, zatímco kouří pěna, zatímco hoří, doprovázené pálením vůně vlasů, popel, snadno se točí. Při spalování produktů z chemických vláken dochází k tání a poklesu jevu. Po spálení je popel těžký a těžký.

3. ruční dotek šálu, pocit pocit šátku. Hedvábný šátek vypadá hladce bez zrcadla, jasný perleťový lesk a měkké, měkké, elegantní hedvábí je husté, s rukama budou mít vrásky, vyšší čistotu a hedvábí vyšší hustoty se budou cítit lépe; hedvábný šátek, i když po odstranění Kennedyho, je pocit jemný, ale hedvábný tmavý. Žádný perlový lesk; vláknitý šátek lesklý jasný, oslnivý, pocit tuhý. Navíc, hedvábné výrobky by měly být mírně škrábání pocit, tření bude dvě vrstvy látky, bude "Silk sound", zatímco jiné suroviny tkaniny nejsou. Vlna (kašmírový šátek), hlavně abyste zjistili, zda měkký, hladký a kvalitnější vlněný (kašmírový) šátek, se cítíte lépe.

4. do běžného obchodu pro nákup a požádejte o faktury a inspekční zprávy.

5. za normálních okolností jsou přírodní vlákna jako surovina (jako šála vlněné šály, hedvábný šátek) cena relativně vysoká, je také pohodlnější přírodní vlákno a chemická vlákna (jako je hedvábí a vlna, bavlna, polyesterová bavlna a chemické vlákno čisté příze) šátek (jako je polyester, nylon, akryl) pohodlí šátek je nižší, cena je relativně nízká.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh