Jak odpovídat barvě šátku?

- Dec 23, 2017-

Rose a černá

Plná vitality růže, nejmenší teplo přinesené do chladné zimy, nejlepší ukazuje nejlepší barvu ženských jemných sladkých vlastností.

S dovednostmi: růžová a černá s odráží úroveň čerstvé a světlé. Máte-li spravedlivou pleť, pak je růže nejlepší volbou.

Růžové a bílé s

Tenká růžová bunda, v této sezóně je základní šatní skříň OL. S pleteným dlouhým šátkem, nepochybně nejvíce sladké a roztomilé šaty.

S dovednostmi: s velmi flexibilním oděvem, bílé dlouhé pletené šály s barevnými kostýmy. Rychle si vyberte jednu pro sebe.

Bílá a světle modrá

Bílý oblek OL, celkový temperament přírodní svěží a světle modré kombinace dlouhých pletených šálků, velmi roztomilý.

S dovednostmi: Toto pevné dlouhé koleno a šály jsou velmi charakter, nošení bundy může být libovolně šátek před a po rameni, neformální lehkost. Navíc barva šálků a barva pozadí balíčku proti sobě navzájem, více obecně s trochou kouzla.

Černá a jezera modrá s

Černý pletený šátek je naprosto divoký. Vždycky dává stálý, nudný pocit, takže s kostýmy by si měli vybrat barevné oblečení.

S dovednostmi: Jezero modrý kabát s černým šálkem, barva je velmi koordinovaná. Jednoduchý styl v černé barvě se změnou pod neformální a stylovou barvou a barvou srsti může vyvolají kouzlo černé barvy.

Žlutá a bílá s bílým

S dovednostmi: Tento styl zápasu se blíží britskému stylu, řada Burberry proužek má také podobnou směs, větrovku s dlouhým ručníkem, který odhaluje elegantní britské dámy.

Maso se světle červenou barvou

S dovednostmi: Pokud je to sexuálně sexy nebo jako ženská žena dost, aby následovala tento odstavec s modelem, dá vám pocit takové víly.

Zlato a oranžová s oranžovou

Krása Xiao Qiang je dobře známá, ať už se jedná o vzhled nebo tvar těla, včetně ženského intelektuálního kouzla, obejme se do jednoho. Musela závidět hodně žen, ona natočila tuto sadu fotografií pro kalendář 2006 jsou často dlouhé šátek drift ve větru, druh pohybující se také tiché krásy užít si.

S dovednostmi: Tento šátek je vhodný pro druh implicitní ženy, mají společný rys - intelektuální kouzlo. Neproduktivní, ale ukazuje gesta mezi ženským kouzlem, tato žena je nejvhodnější pro tuto hedvábnou měkkou krásu.

Hang Zhou Sino Unicom šátky Závěs továrna je jedním z předních výrobců a dodavatelů šátek a kravaty v Číně. Jsme vyrobili vlastní šátky a kravaty s personalizovaným Logo, design, digitální tiskové umělecké dílo a fotografie na 10 let. Jako obvykle jsme spolupracovali s designéry, módními značkami, bankami, leteckými společnostmi, vládní agenturou, vysokoškolskou školou, klubovou a firemní společností pro maloobchod, velkoobchod, uniformu či propagaci. Můžete získat své vlastní šály (dámské nebo pánské šátky, šátky, , nekonečno šátky) a vlastní kravaty (hedvábí nebo polyesterové kravaty) s nejlevnější ceny, zdarma vzorků a žádné minimální objednané množství od usMain produkty: vlastní šátky, vlastní kravaty, vlastní potisk hedvábí tkaniny, hedvábné šátky velkoobchod