Šátky a oblečení odpovídají zdravému rozumu

- Jul 04, 2017-

Šátky a oblečení odpovídají zdravému rozumu

Šál a oblečení

Nosit modrý šedý oblek: Často tvář člověka je tmavá, jako například barevný a styl hedvábných ručníků, bude živý účinek.

Nosit tmavě modré šaty: modrý šátek kolem, způsobí, že lidé kolem obličeje, jako jsou například čistě bílé hedvábné šátky, mohou nejen vyvést rty Heimou a mohou udržet námořnictvo

Sladká voda jako temperament, lidé budou vypadat agilní a rozhodující.

Nosit stříbrné šaty: tlusté lidi by měli být kolem zeleného šátku , červený šátek by měl být tenký, může stimulovat stříbro klidné a jemné odvolání.

Nosit oranžový svetr: vypadá spíše na squat, s tmavě modrými kalhotami a světle zeleným šálkem, dá lidem čerstvý, čistý pocit.

Nosit červenou mikinu by mohla používat červenou červenou černou šálu , takže to nebylo příliš oslnivé, ale také aby vypadala bílá.

Používejte bílé dresy a černé kalhoty: pokud budete potřebovat růžově červený šátek, budou v elegantním elegantním tichu.

Používejte tenké oděvy: ne kolem vlny, napínání, hromadění a háčkování šálu.

Nosit kabát a kašmírový kabát: velký, složitý šátek s hákovým vzorem pletení, ukazující důstojným způsobem. Srst je tmavší a šátek pestřejší; Barvu srsti

Mělké, může být zralější a elegantnější šátek.

Barva oblečení může být vybavena monotónním vzorem šátku a barevné oblečení by mělo být tečkované tmavě šedou barvou.

Pravidlo kolokačního hedvábného šálu

Pochopte barvu hedvábných šálků, pochopíte-li jejich vlastní barvu pleti, musíme také pochopit barvu šálků, abychom nám pomohli s oblečením. Pokud jsou šátky jednobarevné, je to pro nás jednodušší

Je rozdělen na své teplé a studené atributy, ale pokud je šátek komplexní a studené teplé barvy prokládané vzorem, jak soudit? Jedním z nich je rozlišovat oblast tématu, která barva zaujímá největší oblast, která patří k tomu, co zbarvení ?;

Dvě je oblast po sklopení a oblečení kolokace rozlišovat, to znamená, když si koupíte smíšené studené a teplé hedvábné šála , je nejlepší použít stejnou barvu s částí barvy kůže.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh