Praní, údržba, zdravý rozum

- May 13, 2017-

Praní, údržba, zdravý rozum


Několik znalostí o hedvábných šatech

Láska šály, protože šátek je malý, ale role měla obdivovat, může hrát roli, vidět některé malé znalosti o hedvábném šátku.

Zákon o hedvábných šatech

Metoda prostorového typu

Sklopte dlouhý hedvábný šátek a omotávejte jej kolem krku a sklopte hedvábné šátky na obou koncích přes prsten na druhém konci, zatímco táhnete nebo položíte konce šálků, aby se šátky utáhly nebo uvolnily.

Metoda trojúhelníkové límečky

Na náměstí se sklopí čtyři rohy sklopené v rohu, aby se pohybovaly v opačném směru, vznikne určitý úhel mezi oběma úhlopříčkami, ve vodorovné poloze, jak je znázorněno na obr. Potom položte šátek kolem krku, Oba konce a zasáhnout uzel na straně ramene. Uzel lze umístit na obě strany hrudníku, hrudníku nebo zad.

Bow metoda

Žijte v centrální části dlouhého šátku, šátku kolem jeho hrudi, skluzu před tím, na obou koncích šátku kolem krku zpátky do přední strany a pak přes dva úzké konce.

Šála údržba

Manipulace s etiketami

Před řezáním štítku si prosím uvědomte materiál, metody mytí a další pokyny a poté štítek štítek podél okraje štítku nůžkami opatrně vyjměte štítek příze, aby nedošlo k poškození lemu šátku .

Metoda mytí

Hedvábné šátky se doporučují pro suché čištění, jako je mytí, nanášení neutrálního čisticího prostředku, mytí rukou a žehlení zadní části šátku po vysunutí.

Údržba a sběr

Nezdržujte šály ve vlhkém, vzdušném nebo přímém slunečním světle, aby se zabránilo zubnímu plaku a zbarvení v hedvábných šatech. Sbírejte, vyvarujte se vysoušeče, kosmetiky, parfému a dalších chemických látek přímo infikovaných hedvábným šátkem. Pokud se jej nedotknete, měl by být vyčištěn včas, jinak způsobí, že hedvábí bude žluté / černé. Když shromažďujete, můžete skládat šátek úhledně, umístit ji do zásuvky a zavěsit ji na hladký závěsný oděv.

Odstranění uzlů šátek a střapce

1, včleněním šátků a šátků, předtím, než začnete hřeben střižovat, ale nenecháte se vytahovat. Nejdříve hřeben hřebenem hrubého hřebene a pak narovnejte párou železné páry.

2 zabalte střapce papírem, abyste zabránili deformaci a aliasingu. Po zčesání střapců se sklopte dovnitř a dobře osušte tenký papír s dobrou průchodností vzduchu. Nemůže jen spojit uzel, ale také formovat.

Metoda shromažďování pro hedvábný šátek

1 použít závěs zavěšení kalhoty, skládat hedvábný šátek do stavu, který může být použit okamžitě, zavěsit a opravit pomocí klipu, je velmi pohodlné použití. Může být také hedvábný věšák s pevným kolíkem. S tlustou svorkou mezi sponou a šály se šaty nezanechávají stopy na šátku.

2, můžete zvolit použití silné lepenky z malé skříňky, šířka asi 30 cm, budou přeloženy do původní velikosti 1/4 šálků a pak složené ve sbírce.

3krát šátek do velikosti původního 1/4 a vložte jej do složky s mnoha vnitřními vrstvami. Při skladování, pokud je složka plochá, nebude vytvářet vrásky, ale také čisté.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh