Jaké jsou výhody a nevýhody polyesterových tkanin?

- Aug 19, 2017-

Jaké jsou výhody a nevýhody polyesterových tkanin?

Výhody polyesterové tkaniny:

1, polyesterová tkanina odolná vůči různým chemikáliím, funkce je vynikající, kyselé a alkalické poškození není velké, a nebojí se plísní a moči.

2, je nejlepší tepelná odolnost syntetické tkaniny z polyesterové tkaniny, termoplastické.

Pevnost a pružnost 3, polyesterová tkanina má vysokou odolnost, proto mají vlastnosti pevnosti a trvanlivosti, proti prokrvení.

4, dobrá odolnost na polyesterovou tkaninu, světlo je silnější než přírodní vlákna a akrylová tkanina na stejném základě.

Vady polyesterových tkanin

1, špatná hygroskopicita, polyesterová tkanina a polyester hygroskopická, oblečení bude mít zářící pocit spolu s jednoduchým elektrostatickým prachem, infekcí, působí krásně a pohodlí, ale po vyčištění je velmi jednoduché a nudné, pevnost za mokra se téměř nezmenšila, žádná deformace , vynikající opotřebení.

2, špatná barvitelnost, barvení polyesteru, protože na molekulárním řetězci neexistuje žádný specifický gen a polarita je menší, takže barvení je obtížnější, chromofilní chudá, barvivo není snadné proniknout do vlákna, ale stálobarevnost barvila vynikající, není snadné mizet.

3, lehce plnitelná polyesterová tkanina je druh zboží ze syntetických vláken, tkanina ze syntetických vláken a skutečnost, že tam jsou pylové scény, takže zboží z polyesterových tkanin, které se používají po určitou dobu, bude scéna.

4, rozdíly v odolnosti proti roztavení, polyesterová odolnost taveniny je špatná, jako například v případě Marsu, popel je velmi jednoduchá forma a nedotýká se dutiny, cigaretových zubů atd., Když nosí jiskru.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh