Jaký typ šifonové látky je vhodnější pro hedvábné šátky?

- May 13, 2017-

Jaký typ šifonové látky je vhodnější pro hedvábné šátky?


Jaký typ šifonové látky je vhodnější pro hedvábné šátky? Světelné počasí, lehké a pohodlné oblečení vás mohou uspokojit, šifonová šála, která je určena k tomu, aby vaše temperamentní obraz plus body. Ať už je to větrné nebo zamračené počasí, elegantní hedvábný šátek, který vám zavolá dobrou náladu. Takže je velmi důležité vybrat dobrý hedvábný šátek a jaký druh šifonové látky je lepší?

Jaký typ šifonové látky chcete pro hedvábné šátky?

Pearl šifon, lehký a prodyšný, velmi elegantní pocit, velmi příjemný dotek, delikátní hladký. Nejvíce stojí za zmínku, že tkanina nemá žádnou stimulaci, vůni a opotřebení. Lehká tkanina, pocit kůže je výborný, velmi měkký a jemný, cítí se super! Lehké a měkké, opotřebení v těle necítí břemeno, může udělat jiné oblečení kolokace!

Jakou šifonovou látku používáte pro hedvábné šátky?

Měkký a nepropustný hedvábný, jemný elastický, měkký než perlový Chiffon lehce drsný, lze také použít k šárovi, protože dvojité krepové, tzv. Krepový chrup. Ačkoli povrch textilie má pocit vrásek, ale je hladký a hladký, se stejnými vlastnostmi jako hedvábí, měkký, lehký perleťový lesk, dobrá vzduchová propustnost a tak dále. Ačkoli pocit a lesk jsou méně než hedvábí, ale také velmi silné, ale vysoké smrštění, kvůli této charakteristice, se zmenšuje po měkkém pocitu. Může být použita nejen pro šály, ale i pro košile pro muže a ženy.

Šátky z hedvábí

Šátek, je ženská nádherná hnutí, může skrýt váš hnusný a může být na ztrátě co dělat horké záblesky, aby vás jemná žena. Ženský krk se nedá dělat bez šátků, takže si vybrat dobrý šátek je velmi důležitý, jako dámské doplňky, je také druhem krásy jazyka těla.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh