Základy šálků

- Apr 11, 2018-

Šátek může ukázat vítr, šátek šála může ukázat stylu lidí, na podzim a v zimě a na jaře brzy, šátek, může nejen zabránit chladné a teplé, a může přidat několik elegantní a okouzlující.

Široká škála šatů poskytuje lidem skvělou volbu a volbu šatů, které se budou koordinovat s individuálním tvarem, vzhledem, vizuálním dojmem a psychologickou dynamikou, s cílem dosáhnout efektu vyvíjení a vyhýbání se krátkému, krásnému a štědrému.

Aktuální vzory šátku mohou být rozděleny do dvou kategorií: tradiční vzory a moderní symetrické a asymetrické geometrické vzory. Obecně řečeno, když nosíte vážnější šaty, doporučuje se přizpůsobit tradiční šátky, zatímco při nošení módních šatů je lepší s moderními šály. Temperamentní a klidní lidé si vybírají elegantní malé šály, protože je vhodná zejména dobrá, živá osobnost s velkými šály.

Šedá volba bílé barvy by se měla vyhnout silnému tónu, vhodné použití světle modrá, světle červená pšenice, zelené jablko, citrónově žlutá barva. Černá kůže, aby se nepodařilo použít mělký tónový šátek, by měla zvolit také tmavou barvu, jako je Brazílie žlutá, Tmavě béžová, šedá a další hluboký tón.

Těleso tuku, velký výběr obvodu hrudníku design jednoduchý tmavý nebo černobílý volně pletený šátek nebo hedvábný šátek; malé tělo, šátek vzor květiny a styl je jednoduchý, elegantní, barva metoda by měla zvolit teplý tón, aby se zvýšila aktivita.

Lidé s širokými rameny se používají k výběru šálu s rovným a plným vzorem vzoru, díky němuž rameno má smysl pro zúžení, s tichou a elegantní barvou, jako je jezero modrá, rýže žlutá, světle oranžová červená a tak dále. Lidé, kteří mají ramena, by si měli vybrat prodloužené šály, zavěsit konce šálků na ramenou, zavěsit je za ramena a vizuálně vytvořit ramena symetrická.

Nosit červený svetr, může chtít použít tenký černý šátek, stiskněte červenou není příliš oslnivé, a také kůže bílá. Nosit bílý svetr měl na sobě růžově zbarvený šátek z tiché elegantní výpravy. Textilie hedvábného utěrky je měkká, je pestrá, i když jste oblečeni v obyčejném oblečení, a také vám může pomoci přidat krásu. Pokud nosíte světle modrý oblek a hedvábný šátek s hlubokou barvou, může dosáhnout živého efektu. Pokud nosíte volné bundy a čistě bílý hedvábný šátek, bude lemováno květinami.

Tělo je dlouhé, ale hrudník je plochý, s textem s lehce volnou strukturou, velkým květem typu šátku a symetrickým zavěšením předního hrudníku, což může způsobit, že hrudník vypadá plný.

Existuje mnoho druhů řádků, které sklopí ručník do trojúhelníku, pak se vloží do dvojité trubky z obou stran a otočí se do zákrutu, uzel dvě kola kolem krku a mají šikovný a živý pocit. Sklopte šňůrku na pás, nejprve přehrajte trochu větší trojúhelníkový uzel uprostřed a pak na každé straně zahrajte malý trojúhelníkový uzel, jako řetězový pás a šarm. Sklopte ručník do pásky a dvakrát jej převeďte do velkého uzlu, pak jej zajistěte dovnitř a dole a skryjte jej v oblečení, které je pro lidi elegantní a elegantní. Hedvábný šátek je složen do obdélníku, pak je diagonální linie složena do dvou obrácených trojúhelníků a luk je vázán na obou koncích řádku. Funkce je, že většina vzoru šála je zobrazena na rameni, ale ne za ní, takže lidé vypadají štědře a stabilně.

SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh