Fabric znalost příze, co je příze a klasifikace.

- May 10, 2018-

Také známý jako krep Qiao Qiao, je to hedvábná tkanina vyrobená ze silného kroucení krepu a krepového útku a jeho název je z Francie (Georgette).


Osnovní a útkové příze jsou vyrobeny ze dvou druhů zkroucených přízí, S twist a Z twist. Jsou uspořádány podle ZS a 2Z, propletené rovnou vazbou a hustota osnovy a útku tkanin je velmi malá. Po rafinování je hedvábný materiál zatažen a krep je způsoben krouceným účinkem hedvábného vlákna, který vytváří rovnoměrný krep a volnou textura z hedvábí.


Podle použitého surového materiálu může být rozdělena na skutečné hedvábí, umělé hedvábí, polyester a propletené a tak dále. Použije-li se pouze jeden druh zkroucení, útková nit se nazývá CIS příze a CIS příze je nepravidelná krep.


Textura příze je lehká, průhledná, měkká a elastická, lehká a elegantní, s dobrou průchodností vzduchu a drapností. Je elegantní a pohodlné. Hmotnost, hmotnost, tloušťka, tloušťka a průhlednost přízí jsou určeny hlavně tloušťkou, počtem, kroucením a osnovou a hustotou nití příze.


Žakárová příze je vhodná pro výrobu ženských šatů, večerních šatů, šatů, lampášů paláce, řemesel atd.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh