Grafika Deset druhů High Tie Play, stojí za to shromažďování!

- Jan 20, 2017-

Moderní muži musí ve většině případů nosit oblek, takže pokud jde o oblek, musím říci, že kravata, kravata není jako náhodná šála, obecně trochu formální, ale existuje mnoho způsobů, jak se svázat. Jak vy, jako vysoký člověk, nevíte, jak vytvořit slušnou a personalizovanější kravatu?


Windsor Knot 温莎结

Windsor Knot

Pojmenován za vévoda vévoda Windsora, je přinesen nejvíce ortodoxní, zasáhl trojúhelník, plný silných, vhodných pro kolokační širokou košili pro formální příležitosti. Nepoužívejte tlustý materiál, který váže uzel.The four-in-hand Knot 四手结

Čtyři v ruce Knot

Přes čtyři kroky dokončit uzel, pojmenovaný pro "čtyři ruky". Jedná se o nejvhodnější metodu kravaty, vhodnou pro úzkou šířku kravaty, s úzkou košilovou obrubou, příležitostným stylem, vhodným pro běžné příležitosti.


半温莎结

Polovina Windsora Knot

Jedná se o upravenou verzi uzlu Windsor, uzel Windsor je pohodlnější. Vhodný pro tenký a malý límec a kravatu se standardním límcem, ale také nevhodný pro tlustou kravatu.


平结

Plain Knot

  Oddělení práva a čtyři v ruce uzel je podobný, velmi pohodlný, kravat šikmý trojúhelník, vhodný pro úzkou košili.交叉结

Křížový uzel

Vlastnosti křížového uzlu jsou uzel s dělící čárou, vhodný pro barvu a elegantní texturu tenké kravaty, velmi módní.


双环结

Dvojitý uzel

  , O n обредетоÝнÝпарание κυκλο postite облеen об postkeer medios (in (об Betite post S. Bayerita S. Bayesetsita S. PE S., об | , O klidos обÿita τηςrazyкστάва наностлщапар S. Ghisedita, post


双交叉结

Dvojitý kříž

A4 PEELÝ PE sol Betos PE Bay, обява обявастводетелраниliv κυκλοiteI Bayes, Metoda dvojí křižovatky se stává čím dál tím vzácnějším, je to nejlepší způsob, jak ctít.


亚伯特王子结

Prince Albert Knot

Vhodný pro měkké a tenké kravatové spony límec a límec košile kolokace, kvůli třikrát kolem, takže nevybírejte kravatu silnou texturu.


浪漫结

Trend Knot

Romantický uzel porušuje pravidlo, že kravata musí udržovat přímku, s úzkým koncem na širokém konci, plným dramatických barev.


简式结

Jednoduchý uzel

Aplikujte na tlustou strukturu kravaty, vhodnou pro košili s knoflíky. První je široký konec o 180 stupňů od shora dolů a obrácené skládací místo skryté v zadním dokončeném uzlu, tato kravata je velmi těsná, populární v pozdní osmnáctém století ve Velké Británii.