Jak zjistit šátek je hedvábí

- Dec 20, 2017-

Jak identifikovat šátek je hedvábí ? Spotřebitelská identifikace hedvábných tkanin k dispozici následujícími způsoby:

jeden: metoda identifikace položky

Čínské vyrobené hedvábné saténové číslo, složené z pěti arabských číslic, prvních pět číslic zleva pro číslo tkaniny, všechny hedvábí (včetně lilku , hedvábí) až "1", tkaniny z chemických vláken "2", "3" pro smíšené tkaniny , "4" pro tussah hedvábné tkaniny a "5" pro tkaniny z hedvábí . Rozumí se, že na trhu nejsou dovážené hedvábné tkaniny, jako je javorová příze, měkká příze, perlový vzor atd. Jedná se o všechny tkaniny z chemických vláken , takže neexistuje jednotné číslo výrobku

dvě: Metoda identifikace ceny

Hedvábná tkanina je asi cena chemických vláken, umělý hedvábný satén dvakrát. Lesk, pocit uznání Hodnocení vzhledu vzhledu jeho vzhledu, hedvábí má vlastnosti pohlcující světlo, vypadá hladce a lesklá zrcadlo, lesklé a elegantní měkké, perleťové světlo, měkké a elegantní pocit, husté hedvábí, budou vrásky, Čím vyšší je čistota, tím větší je hustota hedvábí. ačkoli hedvábná tkanina po dekadentní léčbě, cítí se měkčí, ale hedvábný tmavý, perleťový lesk; chemické vlákno tkanina lesk jasná, oslnivá, cítí se tuhá. Navíc, hedvábný výrobek by měl být lehce oškrábán pocitem tření mezi dvěma vrstvami látky, bude produkovat "siréna" zvuk, a jiné surové tkaniny ne.

tři: metoda spalování

Odstraňte část spalování nití nitě, hedváb nemůže vidět otevřený plamen, vůně hořících vlasů, což naznačuje, že proteinové vlákno, šedé jako černé částice, může být rozdrceno ručně; simulační hedvábný případ požáru, plastová příchuť, požár uhasený Zadní okraj opustí tvrdý plastový blok. Silk smrštění vyšší, nákup hotových výrobků pro výběr větší než skutečné velikosti souboru je vhodné, je-li to tkanina, tkanina by měla být provedena před namáčením ve vodě po dobu delší než 5 hodin, takže tkanina úplně absorbovala vlhkost suché a pak namočte druhý, takže po dvou namáčení dva suché hedvábí nebude deformovány.

http://www.scarves-ties.com