Jak vypít hedvábný šátek

- Jan 20, 2017-


Mnoho dívky má hedvábné šátky, a to jak v létě, tak v zimě, oblékají se s ním, dávají si krásnou náladu. Tak jak děláš hedvábný šátek? Pojďme si udělat pár tipů!


Nejprve při mytí hedvábného šátku by se nemělo ponořit do studené vody příliš dlouho, je vhodné pět až deset minut. Neutrální prací prášek lze umýt, nelze použít alkalický prací prostředek, mýdlo, prací prostředek nebo jiný prací prostředek k mytí, nelze použít dezinfekční prostředek. Hedvábný šátek nesmí používat pračku, ruční mytí, čištění a odírání na světlo, nelze použít gravitační tření, aby nedošlo k poškození vlákna.


Za druhé, dobré praní hedvábí šátek, je lepší přinést vodu k suchu, a suché, ne na slunci, takže to může zabránit vlivu pevnosti vláken a stálosti barev. Asi 80%, když jsou oblečení suché, lze odstranit, takže po vysušení hedvábných šálků je dotyk měkký, ale není snadné mizet.


Kromě toho charakteristiky hedvábného šátku jsou odolné vůči kyselinám, které nejsou alkalické, a proto, aby byla barva jasná, vysušte před nejlepším ve vodě několik kapek kyseliny octové a poté šátek namočený ve vodě asi deset minut , Vysušte, abyste si šály mohli udržet jasné barvy. To je také jeden z tipů, jak umýt hedvábný šátek.