Metoda identifikace hedvábí

- Aug 19, 2017-

Metoda identifikace hedvábí

Spotřebitelská identifikace hedvábných tkanin může být následující.

Metoda identifikace čísla položky

Čínský vyrobený hedvábný sjednocený výrobek sestávající z 5 bitové digitální Arábie, toto 5místné první číslice představuje počáteční materiálovou tkaninu z levé, hedvábné tkaniny (včetně hedvábí, hedvábí) pro "1", "2" je "3". Tussah hedvábná tkanina je "4", "5 rayon tkanina". Rozumí se, že tržní prodeje dováženého hedvábí z hedvábné tkaniny, jako jsou Georgette, Rouzisha korálky krásné vzory a tak dále, to jsou chemické vlákno látky, hedvábné zboží, takže dovoz žádné uniformy.

Metoda identifikace ceny

Cena čisté hedvábné tkaniny je asi dvojnásobkem ceny syntetického vlákna a imitace hedvábného saténového materiálu. Gloss, metoda rozpoznání ruky rozdělí ukázkový pohled na vzhled, hedvábný absorpční výkon, hladké a žádné zrcadlo, jasný perleťový lesk a měkké, měkké, elegantní hedvábí je husté, ruka bude mít vrásky, vyšší čistotu a vyšší hustotu hedvábí cítit se lépe; hedvábí jako když po odstranění Kennedyho, pocit je měkký, ale hedvábný tmavý, bez perleťového lesku; textilní lesk jasný, oslnivý, pocit je tuhý. Navíc, hedvábné výrobky by měly být mírně škrábání pocit, tření bude dvě vrstvy látky, bude "Silk sound", zatímco jiné suroviny tkaniny nejsou.

Spalovací metoda

Odstraňte část nití z hořícího hedvábí, viz oheň, pálení vůně vlasů, bílkovinné vlákno, hedvábný černý popel jako částice mohou být použity ve vojenské simulaci v hedvábné drtě; požární plameny, plastová chuť, pryžový blok po uhasení požáru zanechá tvrdou hranu. Rychlost smršťování hedvábí byla vyšší než skutečná poptávka po nákupu produktu specifikace je vhodná, jestliže jde o látku, látku namočenou ve vodě více než 5 hodin před výrobou, aby plně absorbovala vodu po suché látce, a pak namočené ve druhém čase, takže po dvou ponoření se dva hedvábí po vysušení nedeformují.


SINO UNICOM SCARF & TIE FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh