Šátky z hedvábné tkaniny

- May 16, 2018-

Jedna z charakteristik hedvábných tkanin: pohodlná. Silk je složen z bílkovinných vláken, má dobrou biologickou kompatibilitu s lidským tělem a má hladký povrch. Koeficient tření všech vláken je nejnižší, pouze 7,4%. Proto, když naše jemná pokožka splní hedvábí, bude mít jedinečnou měkkost. Přizpůsobte se křivce lidského těla, takže každý centimetr naší pokožky je bezpečný a ohleduplný.

Druhá charakteristika hedvábných tkanin: Snadná distribuce vody, která umožňuje absorbovat vlhkost a pomáhá pokožce udržovat určitou míru vlhkosti, aby nedošlo k příliš suchému pokožce, s hedvábným šátky a oblečením, lidé se v létě cítí skvěle.

Hedvábí je nejen lepší odvod tepla, ale také dobrá izolace. V hedvábí je mnoho velmi jemných vláken. pevné hedvábí je ve skutečnosti duté uvnitř, což zabraňuje rozložení tepla vzduchu, takže hedvábí má dobrou izolaci.

Třetí charakteristika Hedvábná tkanina: tepelně odolná proti pohlcování zvuku, prachotěsná. Hedvábné tkaniny mají velkou poréznost a dobrou zvukovou pohltivost, což je důvod, proč si hedvábné koberce, tapisérie, záclony, tapety a další hedvábné dekorace mohou snížit prach v domě a udržet klidnou místnost. Vzhledem k tomu, že hedvábí má absorpci vlhkosti, uvolňování vlhkosti a odolnost proti vlhkosti a dobrou adsorpční schopnost, může regulovat teplotu, vysávat škodlivé plyny, prach a mikroorganismy. Navíc je to také relativně odolné vlákno. Ohřívá se na 100 ° C, což je vysoká úroveň 4 až 5 násobek výměny tepla z umělých hmot. Teplota hoření v hedvábí 300 ~ 400 ° C


Čtvrtá charakteristika Hedvábná tkanina: anti-ultrafialová. Tryptofan v hedvábném bílkovině absorbuje ultrafialové světlo. Samozřejmě, když hedvábí absorbuje ultrafialové světlo, chemicky se mění. Proto, pod slunečním ozářením, má hedvábnost žlutou barvu.