Výhody nošení hedvábného pyžama

- Nov 28, 2020-

Zelené

Hedvábné pyžamo je vyrobeno z přírodního morušového hedvábí s nulovým znečištěním, což je zdravý a zelený produkt.

Krása kůže

Hedvábné pyžamo je přírodní proteinové vlákno složené z osmnácti aminokyselin potřebných v lidském těle. Jeho chemická struktura je podobná jako u lidské kůže a má dobrou kompatibilitu.

Měkké a hedvábné

To může pomoci metabolismu lipidového filmu na povrchu kůže, zabránit stárnutí kůže, podporovat krevní oběh, zpoždění stárnutí, a udržet pokožku hydratované a hladké. Má dobrý pomocný léčebný účinek na určité kožní onemocnění.

Pohodlné

Povrch hedvábného pyžama je hladký a pružný. Jeho koeficient třecí stimulace na lidskou kůži je nejnižší ze všech druhů vláken a jeho koeficient tření s lidskou kůží je pouze 7,4%. Jeho jedinečná měkká textura, péče o každý centimetr pokožky ohleduplně a bezpečně.

Teplé v zimě a chladné v létě

Hedvábí v hedvábném pyžamu obsahuje nejvyšší objem hedvábných dutin ve vlákně, které mohou hrát obousměrnou funkci nastavení, snížit vedení tepla v chladném počasí a má dobrou retenci tepla. Nošení hedvábného oblečení v horkém počasí může rychle rozptýlit pot a teplo. Prodyšnost je velmi silná, takže se lidé cítí extrémně cool. To má za následek oteplování v zimě a chladné v létě.

Hygroskopické a prodyšné

Hedvábné proteinové vlákno v hedvábném pyžamu obsahuje hydrofilní aminokyselinovou látku s postranním řetězcem, která může absorbovat vlhkost a vyzařovat vlhkost ve vzduchu, udržovat obsah vlhkosti pokožky a zabránit tomu, aby pokožka byla příliš suchá. Když je počasí horké, pot a teplo vypouštěné lidským tělem může být rychle uvolněno, takže se lidé cítí extrémně chladní.

Uklidnit nervy

Hedvábný protein v hedvábném pyžamu má chemickou strukturu 18 přírodních aminokyselin. Tyto aminokyseliny obsahují jemnou molekulu zvanou "faktor spánku", která může stabilizovat nervy a eliminovat únavu. To může účinně zlepšit spánek a zlepšit kvalitu spánku , Eliminovat denní únavu.

Antibakteriální, antiformy, anti-roztoč

Hedvábí má vynikající antibakteriální, anti-houbové a anti-roztočské přírodní vlastnosti. SERCIN ve své složce hedvábí má schopnost zabránit chovu roztočů a bakterií. Skutečné hedvábné pyžamo je vyrobeno ze 100% přírodního prémiového morušového hedvábí, které splňuje přísné hygienické a zdravotní požadavky, a během výrobního procesu se nepřidávají žádné chemikálie, které poškozují lidské zdraví.

anti-UV

Tryptofan a tyrosin v hedvábném proteinu může účinně absorbovat ultrafialové světlo na obrazovce a mají dobrou anti-ultrafialové funkce. Může účinně zabránit ultrafialovému záření před poškozením lidské kůže. Udržujte pokožku jemnou, hladkou a pružnou.

Elegantní kvalita

Hedvábné pyžamo je založeno na klasickém a jednoduchém designu, který ztělesňuje módu bez obětování volného času, pohodlí a romantiky a je pečlivě vytvořen. Zatímco přináší lidem pohodlí, zdraví, kvalitu a elegantní životní zkušenosti, ale také obhajuje rafinovaný a elegantní životní styl. Vytvořit sentiment a kvalitu života.