Klasický šátek

- Apr 08, 2017-


Pro ženy, které se hodí ke shodě, jsou šály určitě nejpraktičtějším jediným výrobkem. Roztomilý luk, volná neutrální kravata a klasický romantický květinový tvar květin, který ukazuje trendy sezóny.

1 barokní luk

Elegantní luk, může zapnout ženu měkkou. Bow ve tvaru nejpoužívanější, má jinou chuť v límci, límci a hrudi. Bílé kolokace dvoudílné svetry a sukně, pověsit přirozeně ještě více elegance. Měkký šátek, jednoduchý trojrozměrný smysl, takže máte elegantnější kouzlo.

Abyste měli okouzlující francouzskou chuť, doporučujeme používat barokní luk. Tipy: konec šátku musí být tak dlouhá, jak je to možné kolem krku, takže oba konce barvy mohou být symetrické, jako je barva křídla motýlů. Tato metoda nejlépe není s límcem a límcem s U.

2 hezký kravatý uzel

Krásná metoda uzlového uzlu dává pevný smysl pro realitu, s tradiční košilí s čistým, čistým pocit. Šátek svázaný uzel na kombinaci kruhového a čtvercového, aby narušil monotónnost bílé košile, spojený s elegantním oblekem, který dává profesionální a schopný obraz. Pokud je černá sukně s úzkým, neutrálním stylem a může mít náznak ženského kouzla.

Přiložte uzel, kravata bude trochu svázána dolů a oblečení s nízkým límcem dohromady vypadá lépe koordinovaně. Je-li to šaty, s kalhoty a botami, vypadá svěží a čisté, vhodné pro kolokaci hezčí. Vyvážení levé a pravé strany šátku určuje vliv systému, chcete-li vázat uzel vypadat trochu malým, potom můžete upravit délku délky obou konců šátku na 2: 1 .

3 elegantní květinový uzel

Jasné šály, nechte svůj důstojný úsměv okamžitě živý. Otevřený límec květ, i v zimě, může přinést lidem pocit tepla. Barevné šátky, započaly ženský módní kouzlo.

Pokud chcete, aby se váš krk okamžitě stal centrem pozornosti, doporučujeme tuto metodu použít. Klíč je v květech s druhými kroky, vytváření květu jako jednostranné luk tipy: přitáhněte uzel s konce oběma rukama, konec vložil do druhého konce díry, a pak pečlivě řez květ, krátký šátek roh Trochu napětí, květy není snadné uvolnit.