Dívka dala premiérovi luk a předala předsedovi vlády

- May 11, 2018-

Skvělý vizuální efekt, šokující obraz, hluboký pocit šátku a samozřejmě 22letá dívka družička Yan Shiqingová před premiérem Wenem plným láskyplného výrazu: "Dědeček Wen, toto je šátek, který jsem vám dal, prosím vás. " Musíte dávat pozor na vaše tělo. "Dokonce i neočekávaný premiér Wen" vrátí luk ". To všechno mi dělá oči rozmazané v okamžiku, které se dotýká každý rozhovor a každé hnutí mezi předsedou vlády a vysokoškolskými studenty.


Ve skutečnosti to není jenom já, co se pohybuje. Navzdory posledních 4 dňům byl Yan Shiqing, druhý student na Changzhou vysoké škole informačních technologií, také ponořen do vzrušení a štěstí. Ráno 10 ráno osobně poslala šátek, který si z noci vyplenil, aby předseda vlády Wen Jiabao, který navštívil školu, a sám ji předal premiérovi. Tato scéna se dotkla i očí četných čínských lidí, kteří viděli scénu a viděli fotografie v chladné zimě.


Na fotografii premiér Wen sklonil hlavu a natáhl si krk, aby ulehčil šátku značky Yan Shiqing. V tomto okamžiku se předseda vlády usmíval a zasmál se, jako by to bylo plachost, jako kdyby to bylo posunuto, ten jednoduchý a upřímný úsměv byl chování sousedního pána, protože šátek byl teplý a radostný.


Naši vůdci na všech úrovních vždy přikládali velkou důležitost formování vlastního obrazu. Vedoucí představitelé státu se v myslích lidí vtělují a mnohé jejich soukromé osobnosti jsou maskované a mystifikující. Momentálně je však předseda vlády země nadšen, že bude umístěn na milost studentského daru. Takový postoj lidí, kromě Yana Shiqinga a dalších lidí, by měl činit úředníky, kteří jsou celý den ve vysokém a soběstačném postoji.


Překročit zamračenost na tisíc manželek, sklonit se k ochotnému volovi. Viděl jsem obraz zděšených očí Premier Wena z televize a viděl jsem jeho smutné slzy. Wen Jiabao, předseda vlády lidu lidu, již získal lásku a podporu lidí po celé zemi s vlastním učením, vytrvalostí, vytrvalostí a pokorou, stejně jako svou hlubokou soustrast a lásku k pracujícím lidem. Na internetu existují poznámky, že Čína má premiér Wen a je požehnáním čínskému lidu. Zai Zai, Sam.


Obraz úředníka není úmyslný. Pečlivý způsob a teplý úsměv často odhalují veškeré kouzlo osobnosti. Pokud jde o respekt a respekt k druhému ročníku, premiér Wen se uklonil úsměvem a ocenil duch předsedy vlády generace. Nepotřebujeme úředníky, aby předstírali, že jsou znechuceni úředníkem. Ať už je to předseda vlády nebo obecní úředník, pokud jsou na mysli lidé, lidé je budou milovat a podporovat v jejich srdcích.


Děkujeme za šátek značky Yan Shiqing. děkujeme předsedovi Wenovi za jeho "poslušnost". Tuto zimu, kvůli šátku, protože premiér je luk a úsměv, se cítím zvlášť teplý.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh