Obnova světové ekonomiky a nedostatek textilních pracovníků v Thajsku

- May 16, 2018-

Podle thajského Světového deníku, který byl v dubnu oznámen, šéf thajské agentury pro vývoj textilního průmyslu Willa uvedl, že textilní průmysl v Thajsku začal růst. Vývoz textilu v Thajsku vzrostl v prvním čtvrtletí roku 2010 o 35%, zejména vývoz textilií o 30%. Celková míra růstu vývozu textilního průmyslu v tomto roce činí až 15%. Je to méně než 7 miliard 200 milionů dolarů.


Kvůli rostoucím cenám rýže a cukrové třtiny se kvalifikovaní pracovníci a obyčejní dělníci vrátili do své rodné země a ceny zemědělských produktů vzrostly a tito pracovníci se zdráhají vrátit se do průmyslového odvětví.


Oživení globální ekonomiky vedlo k nárůstu objednávek a vývozních komodit pro provozovatele, což vedlo k nedostatku pracovní síly v některých průmyslových odvětvích, zejména v textilním, obuvnickém a elektronickém průmyslu. Odhaduje se, že ve výrobním odvětví nedojde k žádnému nedostatku pracovníků o velikosti nejméně 20-30 let.


Kadiye, předseda skupiny pro elektroniku a elektroniku, uvedl, že objednávky obdržené ve čtvrtém čtvrtletí 2009 se zvýšily, aby se provozovatelé museli prodloužit nadčasy a některé továrny musí zvýšit zaměstnanost, zejména elektronické továrny potřebují zvýšit zaměstnanost o 10 tisíce pracovníků z důvodu rychlého nárůstu objednávek a poskytování dodacích lhůt, což vede k výrobcům. Je třeba zvýšit poplatek a zvýšit počet pracovníků.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh