Použití šálků pro znalosti šátku

- Apr 11, 2018-

Pokud se obrátíte na obchod s šály v obchodě, můžete vidět dlouhý, čtvercový šátek, tenký hedvábný šátek, nylonový šátek, měkký houbovitý akrylový opálový šátek, barevný vlněný šátek, bavlněný pletený šátek, různé barvy , barevná, opravdu oslnivá.


Použití šálků se mění podle věku, pohlaví a oblasti. Mladí lidé potřebují především zdobit a staří lidé potřebují, aby se krk udržoval v teple; ženy ve městě se používají k tomu, aby zabalily dlouhé šály kolem krku; venkovské ženy jako čtvercové šátky na ochranu větru a ochranu hlavy čisté. Ve skutečnosti šály jsou nejen dekorativní, tepelné a čisticí prostředky, ale také výrobky zdravotní péče. Když je počasí chladné, čím větší je oblast expozice člověka, tím více tepla bude vyzařováno v těle. Šátek kolem krku nebo hlavy bude hrát úlohu ochrany proti chladu a ochrany proti teplu.


Ale použijte šátek, abyste věnovali pozornost hygieně. Někteří lidé oblékali kolem úst ústa jako respirátory, což je nehygienické. Protože surovinou šátku je většinou vlna a tkanina z chemických vláken, s některými látkami, které nepodporují zdraví lidského těla, navíc šátek samotný je nevyhnutelný být kontaminován bakteriemi. Pokud je šátek obklopen ústy, když lidé dýchají, je možné vysávat vlákna a bakterie do dýchacích cest a ovlivnit zdraví. Kromě toho některé mladé matky rády pokrývají své tváře nylonovým šátkem, což je špatné pro zdraví dětí. I když je nylonový šátek velmi tenký, ale textilie je hustší, propustnost je velmi špatná, pokrytá tváří dítěte, ovlivní dýchání, nedostatek kyslíku, poškození mozkové tkáně a nylonový šátek je vláknitá tkanina, kojenecká kůže jemná, snadno podrážděná a alergická. Nezakrývejte tvář dítěte nylonovým šátkem.


Jak si vybereš šátek?


Existuje mnoho způsobů, jak přizpůsobit dlouhé šály. Když nosíte oblečení bez límce, můžete obalit dlouhé šátky kolem krku. Po obloučení krku jsou dva dlouhé pásy odhodeny zpátky a druhá část se protínají v kruhu. Když nosíte svetr roláky, můžete použít dlouhý šátek, abyste vytvořili pohyblivý uzel v hrudníku nebo jej zalepili šátkem a dvě dlouhé kapely přirozeně klesají. Když nosíte klopu, dlouhý šátek může být těsně kroužil kolem krku, a pak kroužil do přední strany, aby se vytvořil volný uzel, aby se krk hrozil. Nejjednodušší část není úplet, přímo visící na hrudi, zejména pro hrubé šátky.


Použijte čtvercový nebo trojúhelníkový šátek, který odpovídá: když nosíte velkou klopu, sklopte šátek na široký proužek, udeřte uzel na přední stranu krku, vložte spodní konec do kabátu a sklopte šátek na jemný pás, a pak hrát uzel na levé nebo pravé straně krku, a věnujte pozornost dvakrát s druhým koncem bez smrti uzel. Uzel je plochý.


Jak si vybrat barvu šátku?


Hlavní barva šátku je celková esence šátku. Měli bychom si vybrat barvu šálků a harmonizovat s barvami obleků podle principu jednoty charakteru, temperamentu a chování. Existují tři druhy barvení společné.


Podobné barvy a. Ti, kteří rádi nosí červené obleky, nelze vidět v zeleném šátku, ale jantarově žlutý šátek je mnohem harmoničtější. Podobně hnědý hnědý oblek by měl být vybaven tlumeným šátkem a černý oblek s květem popelem (také nazývaným popelem) bude perfektní. Pokud je mléko bílé, bílé obleky, bílé šňůrky, elegantní, odvážný styl.


Sousední barevný kontrast. Červený oblek s oranžovými nebo oranžovými šály; zelený oblek se žlutým nebo modrým modrým šátkem; žlutý oblek s oranžově červenou šálou, což je dobrý příklad sousední barvy. Kolokace může zvýšit zájem a vzrušení lidí.


Kontrast barevného kontrastu. Bílý, bílý oblek s čistě červenou šálou, světle šedý oblek s červenou červenou nebo zlatou šálou se bude zdát jasný a velkolepý a tibetský zelený oblek s oranžovým šátkem, který je mimořádně nápadný. Výše uvedené je barva kontrastu a kolokace.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh