Tento směr šála trenky

- Apr 08, 2017-


Jak se říká "v srpnu dva, nepořádek šaty, teď na konci, chlad, nová sezóna se shodovala se změnou, pokud jen jediný produkt může zvýšit barevné období, tak to je přednostní!

Barevné hedvábné šálové barvy a nádherný estetický vzhled, ať už je to dílo žen nebo čerstvých dívčích, šála vás bude vypadat stylově a moderní.

Současná móda, malá série s vámi v hloubce interpretace této sezóny s různými šátky, šátky, šátky a dalšími klasickými materiály.

V této sezóně s oblíbeným šátkem

Módní šátek je absolutně nejlepší kombinací oděvu, na začátku jara roku 2014 budou návrháři používat kreativitu mimo klasiku, použití různých barev, výtisků nebo leopardů, aby vysvětlili škálu šatů.

1 jednoduchý čistý hedvábný šátek

Při oživení všech věcí, plných vitality jara, hedvábí je nejlepší interpretací přirozené krásy romantického temperamentu. Hedvábný šátek má nejen okouzlující lesk, ale také přírodní hedvábné přehozy, vypadá přirozeně a krásně. Ve formálních příležitostech je trochu jednoduché a zakrýt šátek opět vhodný, elegantní hedvábný šátek visí na hrudi, ale není tu žádný nedostatek stálého stylu, tiše ukazující vaši jemnost.

2 národní vítr tištěná šála

Lidový styl v posledních letech je horký, pokud je používán správně, může se originální insipid modely mají okamžitě pocit, zvýšit celkovou kvalitu nádherného pera. V "pozdní jarní chlad" brzy na jaře období, bavlna šála lidového stylu tisk je nejintimnější a pohodlný výběr. Bavlněný šátek odolává studenému větru, jeho lehká tkanina nebude pokrývat vaše kouzlo v hustém materiálu a národní vítr vytváří příležitostný styl tisku. Ať už jde o společné hrát nebo o kamarády, je to dobrá volba národní bavlněný šátek na vítr.

3 plné osobní leopard šála

Leopard je nadčasová klasika, je také nejjasnějším jediným produktovým trendem. Leopard tiskové šaty kolokace je důstojný a elegantní styl a módní styl fanoušek děti, oblečení kolokace je divoká škála dětí. Bílá T černá kožená kabát, složení. Šátek je opravdu plný osobnosti, je rozsah dětí! Pokaždé, když se z ulice, leopard tisk šátek se stal nejoblíbenější volbou pro příliv lidí, protože tam není více módní než příliv lidí s leopard tisk šála. Černo-hnědý Leopard Print šátek, který nosí hezké osobnosti, je plný osobnosti a jednoduchých kolokačních modelů oblečení, vzácný modrozelený leopardový šátek je svěží móda, zřídka narazil na barevný jev.