Tie barvená šála Průvodce hlavním proužkem trhu

- May 14, 2018-

Barvení barvy se týká řady procesů proti barvení, jako je šití, vazba a uzlíky před barvením, takže tkanina nemůže být v procesu vykreslování barvena. Okouzlující barvivo je vázáno na jeho ligaci, uzel a jedinečnou strukturu po barvení, jedinečnou šanci, jedinečnost a silný vizuální dopad. S rozvojem technologie tisku a barvení je tento starobylý řemeslník stále oblíben moderními lidmi.


Tie barvení, rozdělené na květiny a barvené. V současné době je technologie kytky v podstatě zachována. Bohužel tradiční barvení je použití čistých přírodních rostlinných barviv. Kromě modrého barviva (modré trávy) a rezervace jsou všechny ostatní barviva barveny chemickými barvivy. Ačkoli je barva nádherná, tradiční způsob barvení kravat byl ochucen. Někteří lidé si myslí, že barva rostlinných barviv je barvou. Příliš málo, ne dost bohatý, to je předsudek. Existují tisíce druhů rostlinných barviv, které mohou zachovat trvalé přitažlivost tradičního umění.


Barvení barvy se liší od typů tisku. Mezi barvením a barvením je spojitá linie. Tato abstraktní textury má magickou úroveň barev. Tento skvrnitý umělecký efekt, zvláště umění mistrovského inkoustu, má silný abstraktní rytmus, jako je mikro svět. Pochopení umělecké koncepce a formy východní a západní kultury a pochopení populárního umění jsou nekonečné prameny života pro čerpání inspirace. Kreativní jazyk orientální tradiční kultury a západní moderní atmosféry poskytl široký prostor pro vazbu barvy. Rozostření hranice mezi uměním a řemesly je v souladu s vizuálními hodnotami hodnocení a směrem k pluralitní úrovni. Čínské výšivky mohou jít do světa a domnívají se, že kravatové barvivo může být také aplikováno na pokročilé oblečení v kombinaci s designem oděvního stylu.


SINO UNICOM hedvábné šátky a kravaty FACTORY

A: 2. patro, Xinhua Industry Zone, Hang Zhou, Čína

C: Iverson Wang

T: + 86-571-85385180

M / Whatsapp: +86 15925633364

Skype: Scarf_boy / Hcyluke

E-mail: sales@scarf-tie.com

Další informace nám pomohou nabídnout Nejlepší cenu a návrh